Indonezja

IndonezjaDojazd

Loty

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem, aby dostać się na wyspy indonezyjskie, jest podróż samolotem. Indonezja dysponuje ilością 61 portów lotniczych krajowych i międzynarodowych, obsługujących wszystkie większe miasta w kraju. Międzynarodowe linie lotnicze mają połączenie z głównymi lotniskami w Dżakarcie, Denpasar czy Medan. Największym lotniskiem jest znajdujące się w stolicy – Soekarno-Hatta, oddalone o 20 km od miasta. Jest to centrum ogromnej sieci lotniczej w Indonezji, skupiającej loty międzynarodowych i krajowych linii lotniczych, do których należą między innymi: Garuda Indonesia, Cathay Pacific, KLM, China Airlines, EVA Air, Japan Airlines, Singapore Airlines, Malaysia Airlines, Royal Brunei, Thai International, Lufthansa, a także Indonesia Air Asia, Mandala Airlines, Sriwijaya Air, Lion Air oraz Merpati Nusantara.

Garuda Indonesia jest główną indonezyjską linią lotniczą, umożliwiającą przeloty krajowe oraz loty do 24 międzynarodowych lotnisk znajdujących się, między innymi, w Bangkoku, Pekinie, Kuala Lumpur, Sydney, Singapurze, Tokio, Dubaju czy Amsterdamie.

Na Bali, 15 km od Denpasar, znajduje się drugie bardzo istotne lotnisko indonezyjskie. Port lotniczy w Denpasar obsługuje bowiem główne połączenia z Europy, Azji i Australii. Planując podróż poza lotniskiem w Dżakarcie i Denpasar warto wziąć pod uwagę również porty w Medan, Padang, czy Bandungu. Zastanawiacie się jak to wszystko ogarnąć? Nic prostszego, wystarczy kliknąć na naszą stronę z wyszukiwarką lotów Breakplan.com J.

 


Wiecie, że chcecie jechać, ale nie wiecie, co jest potrzebne, aby Was wpuścili? Dowiedzcie się tego, czytając rozdział „Polityka wjazdowa”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-02-13 16:30:01
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)