Wycieczki zorganizowane

Pragniemy zabrać Was w podróż do miast, które pomimo wielu różnic łączy jedno – były dosłownie KRÓLEWSKIE! Tak więc, jeśli zamierzacie wybrać się do Warszawy lub Krakowa, to możecie już wygodnie usiąść w fotelu z uśmiechem na twarzy. Znaleźliście Breakplan Tours!

Z nami przekonacie się, że Warszawa to nie tylko korki, słoiki, strajki i drożyzna, a Kraków nie musi się kojarzyć ze smogiem, czy też głośnymi zagranicznymi turystami. To mity! Oba miasta łączy niesamowita, ale też trudna i okrutna historia, majestatyczne, budzące podziw budowle, ciekawi i pełni życia ludzie, jak również wydarzenia kulturalne na skalę światową.

W Breakplan Tours zrywamy z nudą! Fascynujące historie opowiedziane przez naszych najlepszych przewodników ożyją na Waszych oczach. Niewykluczone, że będziecie się w nie wsłuchiwać z wypiekami na twarzy i z otwartymi z wrażenia ustami. Nauczamy i realizujemy programy zajęć z zakresu historii, języka polskiego czy historii sztuki. Co najważniejsze, dobrze się bawimy razem z uczestnikami wycieczek – stałym elementem wycieczek są quizy z nagrodami, a opcjonalnie organizujemy także gry i zabawy w przestrzeni miejskiej.

Na początek przygotowaliśmy propozycje jedno- i kilkudniowych wycieczek szkolnych dla młodych ciałem, jak i młodych duchem. W ofertach wycieczek zawarta jest usługa przewodnicka, ale chętnie ulżymy Wam również w trudach poszukiwania miejsca noclegowego oraz gastronomicznego we wszystkich miastach, które zechcecie z nami zwiedzić.

Pamiętajcie, że nasze oferty stanowią jedynie propozycję. Programy wycieczek chcemy współtworzyć razem z Wami.

Spotkajmy się!

kraków warszawa
  6 12 18 24 Ilość obiektów na stronie