Barcelona - wycieczka

Barcelona - plan wycieczki (4 dni)Wprowadzenie

Wprowadzenie

Barcelona jest stolicą Katalonii, a zarazem jednym z najpiękniejszych miast Europy. Wielu osobom kojarzy się niewątpliwie z jednym z najbogatszych klubów piłkarskich FC Barcelona, innym z wybitnym architektem Gaudim, a jeszcze niektórym po prostu z morzem i słońcem.

W niniejszym przewodniku prezentujemy Wam pięciodniowy plan wycieczki, po tętniącym życiem mieście i mamy nadzieję, że pomożemy Wam okiełznać ogrom atrakcji turystycznych. Zapraszamy Was na wspaniałą wycieczkę i mamy nadzieję, że udacie się w nią z czystą przyjemnością.

Dzięki temu programowi wycieczki odkryjecie katalońską kuchnię, magiczną średniowieczną dzielnicę Barri Gotic oraz stadion olimpijski Barcelony! Fanów piłki nożnej zabierzemy w podróż do Camp Nou, a koneserów sztuki zapraszamy do Muzeum Picassa, Parc Güell oraz Museu Nacional d'Art de Catalunya. Mało? Przygotowany przewodnik posiada tak wiele atrakcji, że nie sposób ich tu wszystkich teraz wymienić. Mamy przed sobą pięć dni pełnych atrakcji, najwyższy czas zacząć zwiedzać. Jesteście gotowi? Zaczynamy!

 


 Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-09 14:32:43
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)