Zimowe szaleństwo we Włoszech

 

dolomity breakplannarty włochy breakplan

Marzysz o zimowym szaleństwie na stokach narciarskich? Mamy dla Ciebie kilka najświeższych narciarskich kąsków na najbliższy sezon!

Północne Włochy to idealny kierunek na zimowe szaleństwo. Gwarancja śniegu i słonecznej pogody to atuty, które przekonają każdego fana sportów zimowych. Również dla tych mniej aktywnych znajdzie się tu kilka rozrywek. Przede wszystkim strefy relaksacyjne dostępne w prawie każdym hotelu oraz piękne widoki ośnieżonych gór, które z pewnością wprowadzą nas w cudowny klimat. Gotowi? Przedstawiamy Was dwie propozycje wyjazdów do włoskich ośrodków narciarskich od naszego partnera!


WYCIECZKA 1 | WYCIECZKA 2

banner breakplan revolution 753x205px


WYCIECZKA 1

7 dni w Misurina od 1979 zł/os!

Marcowe szaleństwo na włoskich stokach narciarskich w Hotelu Grand Misurina! Obiekt położony jest w spokojnej miejscowości Misurina nad brzegiem jeziora. Jednocześnie otaczają go góry tworząc tym samym bajokowy klimat. Hotel oddalony jest o 750 metrów od najbliższej stacji narciarskiej. Zachwyca wnętrzami urządzonymi w alpejskim stylu. W cenie wycieczki: lot, 7 noclegów i dwa posiłki dziennie. Wyjazd organizowany przez biuro podróży Itaka.

 

TERMIN WYCIECZKI

03 III 2017 - 10 III 2018

 

DOJAZD

Startujemy w Warszawie z lotniska Chopina, lecimy bezpośrednio do Werony. Lot obsługują linie Travel Service.

Dolomity noca breakplan

NOCLEGI

- pokoje dwuosobowe
- śniadania i obiadokolacje
- internet
- telefon i telewizor w pokoju
- sejf (płatny)
- siłownia
- przechowalnia sprzętu
- basen

hotel mosobo Włochy breakplanhotel monsobo włochy breakplan

hotel misurina breakplanhotel Misurina breakplan

hotel misurina breakplanhotel misurina Włochy

Źródło zdjęć: Booking.com

CENA WYCIECZKI

Cena za wycieczkę opisaną w tej ofercie:

1 979 zł!

3 958 zł za dwie osoby 

Więcej szczegółów na temat tej wycieczki, w tym informacje, co dokładnie jest zawarte w cenie wycieczki, znajdziesz na stronie partnera po kliknięciu w poniższy przycisk:

ZAREZERWUJ1

 


 

WYCIECZKA 2

7 dni w Saint-Vincent od 2469 zł/os!

Wyjazd do Saint-Vincent w lutym. Miejsce docelowe położone jest blisko ośrodka narciarskiego, wyciągów i tras narciarskich. Otoczony pięknymi górami hotel, zachwyca przebywających tu turystów. W obiekcie noclegowym można skorzystać ze strefy relaksu po całodziennym pobycie na stoku. W cenie wycieczki: lot, 7 noclegów i dwa posiłki dziennie. Wyjazd organizowany przez biuro podróży Itaka.

 

TERMIN WYCIECZKI

17 II 2017 - 24 II 2018

 

DOJAZD

Startujemy w Warszawie z lotniska Chopina, lecimy bezpośrednio do Turynu. Lot obsługują linie Travel Service.

Dolomity breakplan

 NOCLEGI

- pokoje dwuosobowe
- śniadania i obiadokolacje
- internet
- telefon i telewizor w pokoju
- sejf (płatny)
- sala telewizyjna
- taras z widokiem na góry
- sauna, łaźnia turecka
- masaże i zabiegi pielęgnacyjne

hotel  Monboso Włochy breakplanHotel Monboso Włochy breakplan

hotel Włochy breakplanHotel Włochy

hotel Włochy breakplanhotel Włochy breakplan

Źródło zdjęć: Booking.com

CENA WYCIECZKI

Cena za wycieczkę opisaną w tej ofercie:

2 469 zł!

4 938 zł na osobę 

Więcej szczegółów na temat tej wycieczki, w tym informacje, co dokładnie jest zawarte w cenie wycieczki, znajdziesz na stronie partnera po kliknięciu w poniższy przycisk:

 ZAREZERWUJ1


 UWAGA!

Podane koszty wycieczek są ważne na dzień publikacji oferty i mogą się zmienić. Rezerwacji oferty oraz jej zakupu dokonujesz na stronie naszego partnera, na którą zostaniesz przeniesiony po kliknięciu w przycisk "ZAREZERWUJ".

Nie jesteśmy biurem podróży, ale firmą znajdującą dla Was bardzo dobre oferty i pomagającą w organizacji najlepszego na świecie wyjazdu. Wszelką odpowiedzialność za realizację Twoich usług ponosi firma, która odpowiada za organizację wyjazdu - my jedynie ofertę znaleźliśmy i podsunęliśmy pod Twój nos :)

A gdybyście nie chcieli korzystać z ofert od biur podróży tylko ulepić sobie wyjazd samemu, to odezwijcie się do nas. Wiecie, ile czasu zabiera wyszukanie odpowiednich lotów i noclegów? Średnio 4-6 godzin dla weekendowego wyjazdu! Czas to pieniądz, szkoda go marnować na takie rzeczy. Zostaw to nam :)