FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Poniżej znajdziecie nasze odpowiedzi na pytania, które Was nurtują. W razie, gdybyście nie znaleźli tutaj tego, czego szukacie, pamiętajcie, że możecie się z nami skontaktować na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub przez nasz profil na Facebooku!


Proces realizacji usługi

Co dokładnie robicie, żeby zaprojektować moją wycieczkę?

Zawsze zaczynamy od rozmowy telefonicznej z Tobą, żeby dokładnie poznać Twoje oczekiwania odnośnie podróży. Po otrzymaniu zaliczki wynoszącej 34 zł rozpoczynamy pracę nad tym, na co się umówiliśmy. Przy realizacji usługi najczęsciej komunikujemy się mailowo, jednak w razie potrzeby jesteśmy dostępni dla Ciebie pod telefonem.

Wyniki naszej pracy przesyłamy mailem na Twój adres - oferty lotów, noclegów, aut, ubezpieczeń oraz wczasów przesyłamy w formie linków wraz z krótkim opisem, mówiącym o kryteriach wyszukiwania, jakie stosowaliśmy oraz naszych rekomendacjach. W przypadku pozostałych usług (plany atrakcji, transportu oraz rekomendacje odnośnie restauracji), wyniki naszej pracy otrzymujesz w formie przejrzystego dokumentu *.pdf oraz interaktywnej mapy (Google Maps), gdzie są zaznaczone elementy, które mogą Cię interesować w czasie podróży.


Czy mogę zobaczyć Wasze przykładowe realizacje projektów podróżych?

Jasne! Na stronie z przykładowymi materiałami znajdziesz próbki projektów podróży, okrojone do kilkunastu stron planu. Dzięki nim zobaczysz, jak będzie wyglądał projekt podróży, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie.

Próbne dokumenty przedstawiają plan pobytu w miejscu docelowym - jego stworzenie jest jednak poprzedzone wyszukaniem najtańszych lotów, dobrych i bezpiecznych noclegów oraz wieloma innymi usługami, które wykonujemy dla Ciebie przed podróżą i przygotowaniem ostatecznych materiałów.


Czy mogę zgłosić Wam uwagi lub poprosić o poprawę tego, co dla mnie przygotowaliście?

Tak, zawsze działamy do tej pory, aż będziesz w pełni usatysfakcjonowany z naszej pracy. Oznacza to, że możesz prosić nas o poprawę naszych prac aż do skutku, dopóki Ci się nie znudzi :)


Jak długo muszę czekać na efekty Waszej pracy?

W przypadku usługi doradztwa w zakresie przelotów, noclegów i wczasów, zawsze ustalamy dokładną datę i godzinę, do której powinniśmy przesłać do Ciebie oferty w taki sposób, żebyś mógł się od razu z nimi zapoznać i dokonać rezerwacji, jeśli przypadły Ci do gustu. W kwestii pozostałych usług, wyniki prac przesyłamy zazwyczaj około dwa tygodnie przed planowanym terminem Twojego wyjazdu (jeśli oczywiście to możliwe - czasami klienci zakupują u nas usługi z niewielkim wyprzedzeniem przed ich urlopem) - często robimy to jednak duuużo wcześniej :)


Czy dokonujecie za mnie rezerwacji (lotów, noclegów, wczasów, itp.)?

Nie jesteśmy biurem podróży - pomagamy Ci jedynie zminimalizować koszty oraz zmaksymalizować korzyści z Twoich wakacji. Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, sugerujemy, z jakich rozwiązań korzystać oraz przesyłamy do Ciebie linki do ofert (lotów, noclegów, aut, wczasów), które naszym zdaniem są dla Ciebie najlepszym wyborem. Nie dokonujemy w Twoim imieniu rezerwacji - robisz je sam, my możemy Cię jednak przeprowadzić przez cały proces, żebyś nie popełnił niepotrzebnych błędów.

Jeśli jesteś zainteresowany, żeby ktoś załatwił absolutnie wszystkie formalności związane z wakacjami za Ciebie - chcesz po prostu kupić wycieczkę dopasowaną do Twoich wymagań, zapraszamy do skorzystania z usług naszego partnera Breaktailor.pl.


Czy mogę zlecić Wam planowanie mojej podróży z dużym wyprzedzeniem, tak żebyście polowali na okazyjne oferty?

Tak! Bardzo wielu klientów tak robi. My wtedy monitorujemy ceny przelotów specjalnie do Ciebie i informujemy Cię, kiedy tylko pojawi się coś interesującego.


Płatności

Czy muszę zapłacić zaliczkę?

Kiedy po rozmowie z naszym ekspertem zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, przed rozpoczęciem prac będziemy prosili Cię o przesłanie zaliczki w wysokości 34 zł. Nie pokrywa nam ona kosztów przygotowania Twojej oferty, ale potwierdza, że faktycznie jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług.

Pozostałą część kwoty przelewasz po tym, kiedy zrealizujemy dla Ciebie pierwszą z usług, na które się umówiliśmy


Ile wynosi całkowity koszt Waszej usługi?

Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od ilości pracy, jaką musimy wykonać przy zaplanowaniu Twojej podróży. Z tego powodu pobieramy opłatę w wysokości 89 zł za każdy szczegółowo zaplanowany przez nas dzień Twojego wyjazdu. Jeżeli w ciągu Twoich wakacji będziesz przez kilka dni tylko wypoczywać i nie jest konieczne, żebyśmy planowali cokolwiek na te dni, to nie wliczymy ich do kosztu naszego wynagrodzenia - będą bezpłatne.

Przykład: wyjeżdżasz na 14 dni do Tajlandii, z czego 7 dni chcesz przeznaczyć na błogi wypoczynek na wyspach i nic-nie-robienie oraz 7 dni na zwiedzanie. Jeżeli nie oczekujesz od nas przygotowania szczegółowego planu na dni pobytu na wyspach, to mówisz nam o tym i wtedy przygotujemy projekt podróży jedynie na 7 dni zwiedzania. W tym wypadku zapłacisz nam tylko za 7 dni planu, tj. 7 x 89 zł = 623 zł


Czy kwoty podane w Waszej ofercie są jednorazowe, czy od osoby?

Niezależnie, ile osób z Tobą podróżuje, nam płacisz tylko raz. Kwoty podane w naszej ofercie to wszystko, co nam płacisz.


Inne

Czy macie jakieś biuro?

Tak, mamy biuro, ale nie przyjmujemy w nim klientów, ponieważ jesteśmy firmą działającą w 100% internetowo. Jeśli chcesz z nami porozmawiać twarzą w twarz, nie ma problemu - zaaranżujemy konferencję na Skype, Hangouts lub Messengerze, w zależności od tego, który komunikator preferujesz.