O nas

Jesteśmy miłośnikami podróży, którzy są w stanie zorganizować dla Ciebie wakacje życia. Nasze wycieczki nie są tworzone masowo, nie ma w nich żadnego schematu - wszystko planujemy specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami i wymogami. Zwrócimy uwagę na Twoje zainteresowania, budżet i potrzeby. Pokażemy Ci z jak wielu rzeczy nie zdawałeś sobie sprawy i udowodnimy, że podróżowanie może być łatwiejsze, przyjemniejsze i tańsze!

 Chcesz poznać szczegóły naszej usługi? Kliknij w poniższy przycisk!

 twoj ekspert podrozy


Jak zorganizujemy Twoją podróż?

Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem. Będziemy pracować dla Ciebie do momentu Twojej pełnej satysfakcji. Specjalnie dla Ciebie:

przebieg uslugi jpg

zloz zapytanie


Dlaczego powinieneś nam zaufać? 

Zwiedziliśmy  pół  świata i wiemy, na co zwrócić uwagę podczas planowania wyjazdów. Cały nasz team podróżuje regularnie do różnych zakątków globu, zbierając przy tym praktyczną wiedzę i doświadczenie, którymi się z Tobą podzieli. 

dlaczego z nami5


Jeśli powierzasz nam zorganizowanie swojej podróży, możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach!

Naszemu doświadczeniu zaufał nawet Newsweek Polska, z którym stworzyliśmy dodatek Smart Travelling. Znajdziecie w nim aż 9 tekstów naszego autorstwa, w których dzielimy się z Wami naszą wiedzą. Artykuły które napisaliśmy:

 635817390039353610


Nie jesteś pewny czy sprostamy Twoim oczekiwaniom?

Sprawdź nasze opinie na Facebooku i zobacz ilu osobom pomogliśmy zorganizować wakacje życia!

opinie jpg


Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów klikając w poniższy przycisk! 

zloz zapytanie

Czekamy na Ciebie!