Tydzień na Zanzibarze już od 2676 zł! (loty + noclegi)

Spędź listopad pod palmami!

Tydzień na Zanzibarze już od 2676 zł! 


Tanie loty do Tanzanii można zarezerwować w podanych terminach:

07.11.2018: wylot z Warszawy o 13:25, przylot na Zanzibar o 7:35+1

15.11.2018: wylot z Zanzibaru o 8:35, przylot do Warszawy o 11:20+1

Z powodu długiego czasu oczekiwania na przesiadkę w drodze powrotnej w cenę wliczony jest nocleg w Dubaju, w niedużej odległości od lotniska. W czasie przesiadki zalecamy wam zwiedzanie Dubaju - będziecie mieli na to wystarczająco dużo czasu.

Standardowa cena lotów na Zanzibar: 3000-4000

Nasze loty: 2277 zł

lot

plaza-zanzibar-breakplannzanzibar-breakplan


Wariant ekonomiczny za 2676 zł od osoby (loty i noclegi)

Tydzień na Zanzibarze za 322 zł od osoby

Oferta obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym z patio z widokiem na ogród w obiekcie Caveman Lodge oddalonym od plaży o 2 minuty spacerem. Do dyspozycji gości jest taras słoneczny, restauracja oraz bar. W obiekcie istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętów do uprawiania sportów wodnych. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Ocena: 8,7/10.

zobaczNocleg

 Nocleg w Dubaju za 77 zł od osoby

Nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z widokiem na miasto w Ramada Hotel & Suites Sharjah oddalonym od lotniska o 6 km. Ocena: 8/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 3826 zł od osoby (loty i noclegi)

Tydzień na Zanzibarze za 1407 zł od osoby

Aluna Beach Lodge zlokalizowany jest 100 metrów od Nungwi Beach, w pobliżu latarni morskiej w miejscowości Nungwi. Obiekt zapewnia nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką  oraz z patio z widokiem na morze. Do dyspozycji gości jest basen, taras słoneczny oraz bar. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 8,6/10.

zobaczNocleg

 Nocleg w Dubaju za 142 zł od osoby 

Nocleg w apartamencie w Rove Healthcare City. Obiekt oddalony jest o około 15 minut drogi od lotniska. Ocena: 9/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 4136 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania) 

Tydzień na Zanzibarze za 1695 zł od osoby

Nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z patio z widokiem na morze w odległości jedynie 50 metrów od piaszczystej plaży Matemwe. Hotel Villa Kiva oferuje swoim gościom odkryty basen, restaurację, salę telewizyjną, a także masaże za dodatkową opłatą. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania w formie bufetu. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg

Nocleg w Dubaju za 164 zł od osoby

Obiket Rove City Center oddalony zaledwie o 10 minut jazdy od lotniska oferuje nocleg w pokoju dwuosobowym z bezpłatnym dostępem do WiFi. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w listopadzie na Zanzibarze wynosi 30°C.


Chcesz wiedzieć co zobaczyć na Zanzibarze lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!