Gdzie najlepiej pojechać na rodzinne wakacje?

Zbliżają się wakacje, a Wy wciąż nie zdecydowaliście gdzie macie ochotę pojechać? Wybieracie się w podróż całą rodziną, by miło spędzić czas, więc poszukujecie sprawdzonych miejsc lub czegoś wyjątkowego, co będziecie później dobrze wspominać? Każdy preferuje inny rodzaj wypoczynku, więc ciężko wybrać odpowiednie miejsce? Może nasza lista inspiracji na tegoroczne rodzinne wakacje pomoże Wam dokonać wyboru!

 

Malta

Tygodniowy wypoczynek na Malcie jest niezwykle kuszącą opcją, zwłaszcza gdy lot w obie strony kosztuje od 351 zł za osobę. malta gdzie pojechac na rodzinne wakacje 960x720 Na Malcie znajdziecie przede wszystkim okazje do relaksu na plaży – zarówno dla uwielbiających czuć piasek pod stopami, jak i preferujących kamieniste wybrzeże znajdą się odpowiednie miejsca :) Jeśli jesteście fanami sportów wodnych albo chcecie sprawić radość dzieciom jednocześnie pozwalając im pozbyć się nadmiaru energii, będą ku temu okazje! Zastanawialiście się Gdzie jest Nemo? Możecie go spotkać w Akwarium zlokalizowanym na końcu promenady w Qawra. Ma tam wielu egzotycznych przyjaciół, a jeśli poszukujecie silniejszych wrażeń, spróbujcie przejść przez tunel, gdy nad Waszymi głowami mogą akurat przepłynąć rekiny.

ZAREZERWUJ LOT NA MALTĘ

Wylot z Poznania: 10 lipca o 10:50, na Malcie o 13:45

Powrót z Malty: 17 lipca o 7:30, w Poznaniu o 10:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Malcie przez Booking.com<<<  APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Malcie przez Booking.com<<<  HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Malcie przez Booking.com<<<  HOSTEL

 

Islandia

A może chcielibyście pokazać swojej rodzinie naprawdę wyjątkowe miejsce?  Takie, w którym nacieszycie się wspólnym spędzaniem czasu na spacerach wśród zachwycających cudów przyrody? Zapewnijcie sobie niezwykłe wspomnienia z wakacyjne podróży na wyspę lodu i gejzerów! Pomogą Wam w tym wieloryby i delfiny, które możecie obserwować z pokładu statku. Gdybyście zmarzli odrobinę w czasie rejsu, wybierzcie się do miejsca, które powinno właściwie nazywać się frajdą – basenów termalnych ze zjeżdżalniami. Skoro mieszkańcy Islandii wierzą w istnienie elfów, okolice muszą naprawdę pobudzać wyobraźnię!

ZAREZERWUJ LOT NA ISLANDIĘ 

Wylot z Wrocławia: 2 lipca o 15:55, w Reykjaviku o 18:10

Powrót z Reykjavika: 12 lipca o 18:50, we Wrocławiu o 00:55

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Islandii przez Booking.com<<< HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Islandii przez Booking.com<<< PENSJONAT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Islandii przez Booking.com<<< APARTAMENT

 

Bergamo

Dlaczego warto wybrać się do Lombardii?  Po pierwsze, Bergamo to wciąż jedno z mniej zatłoczonych włoskich miast. Po drugie, dopisze Wam wakacyjna pogoda – nie bez powodu utarła się fraza: "słoneczna Italia". Po trzecie – czy znacie choć jedną osobę, która powiedziałaby "nie lubię włoskiej kuchni"? Rodzinne podróże są znacznie przyjemniejsze gdy dzieci nie marudzą przy jedzeniu :). W czasie pobytu zdążycie niespiesznie zwiedzić całe miasto zafascynowani wąskimi uliczkami i słodkościami z wystaw sklepowych. Sam lot jest na szczęście na tyle krótki, że nie zdążą się też znudzić podróżą (zafascynowane momentem oderwania się samolotu od ziemi i późniejszym lądowaniem). Ostatnim argumentem, równie ważnym i przekonującym jest koszt lotu - w obie strony od 133 zł za osobę.

ZAREZERWUJ LOT DO BERGAMO 

Wylot z Warszawy: 19 lipca o 6:10, w Bergamo o 8:15

Powrót z Bergamo: 24 lipca o 8:50, w Warszawie o 10:50

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Bergamo przez Booking.com<<<  PENSJONAT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Bergamo przez Booking.com<<<  APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Bergamo przez Booking.com<<<  HOTEL

 

Split

Dla wielu polskich turystów, rodzinne wakacje nad Adriatykiem stały się niemal tradycją.  Dlaczego i Wy powinniście wyrwać się do Chorwacji choć na trzydniową wycieczkę? Koszt lotów i pobytu będzie niższy niż w wielu kierunkach południowych. Co więcej, wybierając się do Splitu, znajdziecie w okolicy wiele ciekawych rzymskich zabytków, a wieczorami możecie prosto ze starówki wybrać się na spacer wśród palm nadmorską promenadą. Za 4 pasażerów zapłacicie w obie strony od 1076 zł. Przy okazji, w 3* Hotelu "Villa Paula" znajdziecie nocleg ze śniadaniami w bardzo atrakcyjnej cenie.

ZAREZERWUJ LOT DO CHORWACJI 

Wylot z Katowic: 16 lipca o 6:00, w Splicie o 7:45

Powrót ze Splitu: 19 lipca o 8:20, w Katowicach o 9:55

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Splicie przez Booking.com<<<  APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Splicie przez Booking.com<<<  HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Splicie przez Booking.com<<<  HOSTEL

 

Paryż

Zawsze marzyliście o tym, by zabrać dzieci na spotkanie z Myszką Miki? A może tak naprawdę sami chcielibyście przenieść się wprost do krainy bajek, które oglądaliście gdy byliście młodsi (i wciąż to czasem robicie, z równie wielką przyjemnością)? Przeżyjcie wspólną przygodę w Disneylandzie! Atrakcji jest tak wiele, że z początku możecie czuć się oszołomieni (zupełnie jakbyście znaleźli się na innej niezwykłej planecie), ale na końcu wizyty z pewnością będziecie już mieli wybraną ulubioną krainę tematyczną, którą będziecie wspominać przez kolejnych kilka lat. Szkoda czekać na kolejną okazję – w 2017 roku park obchodzi swoje 25. urodziny! Poczuliście się staro? Bez obaw, najstarszy gość parku miał za sobą 106 wiosen, co dowodzi że na dobrą zabawę nie można być za starym ani zbyt zmęczonym :).

ZAREZERWUJ LOT DO PARYŻA 

Wylot z Warszawy: 20 sierpnia o 14:05, w Paryżu o 16:25

Powrót z Paryża: 23 sierpnia o 16:55, w Warszawie o 19:10

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Paryżu przez Booking.com<<<  HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Paryżu przez Booking.com<<< APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Paryżu przez Booking.com<<<  HOSTEL

 

Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie są dla nas niemal synonimem idealnych wakacji: plaża, słońce, palmy i drinki z parasolkami – co więc stoi Wam na przeszkodzie by w tym roku trochę zaszaleć? Jest ziarno prawdy w twierdzeniu, że Gran Canaria stanowi miniaturowy kontynent – oprócz ciągnących się kilometrami plaż, macie okazję zobaczyć spadziste klify, kratery wulkaniczne a nawet łańcuchy górskie i jaskinie! Może nawet będzie szkoda przeleżeć cały urlop na piasku i lepiej wybrać się całą rodziną na zwiedzanie wyspy? Gdyby jeszcze czegoś Wam brakowało, możecie udać się do znanego na całym świecie ogrodu kaktusów lub odwiedzić inne ciekawe miejsca w Las Palmas.

ZAREZERWUJ LOT NA GRAN CANARIA

Wylot z Krakowa: 11 lipca o 13:30, na Gran Canaria o 17:55

Powrót z Gran Canaria: 18 lipca o 6:40, w Krakowie o 13:05

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Gran Canaria przez Booking.com<<<  HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Gran Canaria przez Booking.com<<<  HOSTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg na Gran Canaria przez Booking.com<<<  APARTAMENT

 

Wyspy Zielonego Przylądka

Chcecie spełnić w tym roku swoje marzenie?  A może wyruszyć wspólnie w podróż życia, dotrzeć tak daleko jak nigdy jeszcze nie byliście? Nie mogliście skorzystać z urlopu w sezonie turystycznym, ale dostaliście wolny tydzień we wrześniu? Już w tym roku możecie wybrać się na Wyspy Zielonego Przylądka! Wyobraźcie sobie minę Waszym znajomych, gdy opowiecie im o tym, gdzie spędziliście wakacje!

ZAREZERWUJ LOT NA WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA 

Wylot z Brukseli: 9 września o 6:20, na Boa Vista o 11:45

Powrót z Boa Vista: 16 września o 12:35, w Brukseli o 23:35 

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Sal Rei przez Booking.com<<< PENSJONAT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Sal Rei przez Booking.com<<< APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Sal Rei przez Booking.com<<< HOTEL

 

Australia

A gdyby tak zrobić coś naprawdę szalonego i wyruszyć na długą wyprawę tropem kangurów?  Widzieliście kiedyś na żywo koalę albo dziobaka? Pomyślcie jakie wrażenie zrobią na Waszych pociechach! W końcu nie brak bajek, w których właśnie te zwierzęta stają się ulubieńcami widzów. Słyszeliście wiele zachwycających opisów australijskich cudów przyrody? Teraz sami macie okazję je zobaczyć! Jeśli możecie poświęcić na ten wyjazd dużo czasu, nie wahajcie się wypożyczyć samochód i przemierzyć nim Australię – kto wie gdzie skończy się ta podróż? Nie chcemy ograniczać Waszej wyobraźni narzucając lotnisko, z którego mielibyście wracać do Polski, ale w razie czego dołączamy okazję na lot powrotny z Perth.

ZAREZERWUJ LOT DO ATEN 

Wylot z Warszawy: 28 czerwca o 19:10, w Atenach o 22:50

ZAREZERWUJ LOT DO AUSTRALII 

Wylot z Aten: 29 czerwca o 11:30, w Perth o 20:05

ZAREZERWUJ LOT DO ATEN 

Wylot z Perth: 14 lipca o 9:30, w Atenach o 8:45 (15 lipca)

ZAREZERWUJ LOT DO WARSZAWY 

Wylot z Aten: 15 lipca o 14:35, w Warszawie o 20:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Perth przez Booking.com<<< HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Perth przez Booking.com<<< APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Perth przez Booking.com<<< HOSTEL

 

Pieniny

Leżenie na plaży nie jest dla Was szczególnie zajmującą rozrywką? pieniny gdzie pojechac na rodzinne wakacje 1024x525 Tęsknicie czasem za wyprawami w góry? Jeśli w tym roku wolicie raczej spędzić wakacje wędrując po szlakach, wybierzcie się w Pieniny. Dlaczego akurat te góry będą odpowiednie na rodzinny wyjazd? Znajdziecie tu okazję do obejrzenia górskiej panoramy ze szczytu, na który nawet najmłodsi dotrą bezpiecznie i bez nadmiernego wysiłku, możecie też wybrać się na wycieczkę do pobliskich zamków jeśli nie boicie się duchów witających czasem odwiedzających ich dom gości. Lubicie słuchać ciekawych opowieści? Wsiądźcie razem na łódź, którą flisacy pokierują nurtem Dunajca jednocześnie oprowadzając Was po otaczającym świecie wypełnionym po brzegi ludowymi legendami.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Pieninach przez Booking.com<<< HOTEL

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Pieninach przez Booking.com<<< APARTAMENT

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować nocleg w Pieninach przez Booking.com<<< DOMEK

 

Jak widzicie, możliwości jest wiele – zależnie od tego jaki preferujecie typ wypoczynku, rodzaj pogody bardziej przekona Was Islandia albo Gran Canaria. Chcemy, by te wakacje kojarzyły Wam się przede wszystkim z wypoczynkiem w rodzinnej atmosferze, bez problemów związanych z formalnościami, kłopotów z rezerwacjami. Jeśli więc lubicie podróżować na własną rękę, ale chętnie przyjmiecie pomocną dłoń, która ułatwi Wam jej organizację – skontaktujcie się z nami! Za darmo pomożemy Wam przygotować podróż, a Wy zaoszczędzicie dzięki temu sporo czasu i energii :)