10 dni w Bolonii od 1272 PLN (przeloty, noclegi, śniadania)

Włochy to w dalszym ciągu jedna z najchętniej wybieranych destynacji turystycznych. Nic dziwnego - znajdziecie tam zarówno piękne krajobrazy, wspaniałe zabytki, jak i przytulne knajpki z doskonałym jedzeniem oraz winem. Decydując się na wycieczkę do Italii macie niemal gwarantowaną słoneczną pogodę. A jeśli skorzystacie z naszej oferty, za swój urlop zapłacicie naprawdę niewiele!

LOTY

We wrześniu dostępne są tanie, bezpośrednie loty z Wrocławia do Bolonii. Za lot w dwie strony zapłacicie tylko 218 PLN! Loty operowane są przez linię Ryanair.

Proponowany plan wycieczki:

03.09.2017: wylot z Wrocławia o 17:40, przylot do Bolonii o 19:25

13.09.2017: wylot z Bolonii o 12:15, przylot do Wrocławia o 14:00

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Bolonii za 218 PLN<<<

W podanej cenie możecie wziąć ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg, a także jeden mały bagaż o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Nie pasuje Wam ten termin? Znaleźliśmy też dla Was termin sierpniowy. Loty kosztują 238 PLN w dwie strony, operowane są przez Ryanair, a zasady przewozu bagażu są takie same, jak w przypadku terminu wrześniowego.

Alternatywny plan wycieczki:

06.08.2017: wylot z Wrocławia o 17:40, przylot do Bolonii o 19:25

20.08.2017: wylot z Bolonii o 12:15, przylot do Wrocławia o 14:00

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Bolonii za 238 PLN<<<

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Bolonii na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Enne - położony niedaleko placu Piazza Maggiore obiekt oferuje pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem i wspólną łazienką w cenie 2107 PLN za 10 nocy, co daje 1053,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Hotel Tuscolano - cieszący się wspaniałymi ocenami gości 2-gwiazdkowy hotel położony w pełnej zieleni części miasta. Za 10 nocy w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym i prywatną łazienką zapłacicie 2360 PLN, co daje 1180 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

All' Ombra del Portico - obiekt jest wyjątkowo wysoko oceniany przez gości, również ze względu na doskonałą lokalizację. Za 10 noclegów w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym i wspólną łazienką zapłacicie 2740 PLN, co daje 1370 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Bolonii<<<

ZWIEDZANIE

Bolonia to miasto w północnych Włoszech, położone między Padem a Apeninami. Będziecie mieli okazję zobaczyć tam ruiny rzymskich budowli, Miejskie Muzeum Archeologiczne, liczne kościoły oraz renesansowe pałace. Więcej informacji o Bolonii oraz innych włoskich miastach znajdziecie w naszym przewodniku po Włoszech. Jeśli postanowicie wybrać się do innych miejsc, przydatny może okazać się także samochód. Zarezerwujecie go na stronie Holidaycars.com.

>>>Zarezerwuj samochód<<<

PODSUMOWANIE

Lotybezpośredni lot z Wrocławia do Bolonii za 218 PLN lub bezpośredni lot z Wrocławia do Bolonii za 238 PLN

NoclegiEnne za 1053,5 PLN od osoby (10 noclegów + śniadania), Hotel Tuscolano za 1180 PLN od osoby (10 noclegów + śniadania) lub All' Ombra del Portico za 1370 PLN od osoby (10 noclegów + śniadania).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.