10 DNI W CHIANG MAI OD 2170 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Po raz kolejny zapraszamy Was do krainy uśmiechu, tym razem do północnej części Tajlandii, do Chiang Mai nad rzeką Ping. Na zachodnim brzegu rzeki znajduje się stare miasto z ruinami wielu XIII–XIV-wiecznych watów, a na wschodnim brzegu powstało miasto współczesne. Tylko od Was zależy po której stronie rzeki spędzicie więcej czasu.

LOTY

Linie lotnicze Air China oferują w styczniu możliwość przelotu z Warszawy do Chiang Mai i z powrotem w cenie 2073 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

10.01.2018: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 13:10, przylot do Chiang Mai o 13:00 dnia następnego (11.01)

21.01.2018: wylot z Chiang Mai o 14:20, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 06:20 dnia następnego (22.01)

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Chiang Mai od 2073 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są z jedną przesiadką w Pekinie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 56 x 36 x 23 cm i jedna sztukę bagazu rejestrowanego do 23 kg.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (23.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Chiang Mai na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Jay Guesthouse and Restaurant - za 10-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym, zapłacicie tu 194 PLN czyli 97 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Julie Guesthouse - za pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką, zapłacicie tu 280 PLN (za 10 nocy), czyli 140 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Thamna Guesthouse - osoby pragnące trochę więcej wygody mogą zamieszkać w tym pokoju dwuosobowym, gdzie w cenę macie wliczone śniadania, w którym koszt 10-dniowego pobytu to 538 PLN, czyli 269 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Chiang Mai<<<

ZWIEDZANIE

W obrębie murów miejskich Chiang Mai możecie natknąć się na 40 watów (świątyń buddyjskich), a w okolicy na ich setki. Będąc tu warto zwrócić uwagę na otaczający Was krajobraz, który został wspinany na tajlandzką listę informacyjną UNESCO. Zachęcamy do lektury naszego przewodnika po Tajlandii, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu możecie zwiedzić również okolice Chiang Mai najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Chiang Mai od 2073 PLN w obie strony

Noclegi: Jay Guesthouse and Restaurant - 97 PLN od osoby (za 10 nocy), Julie Guesthouse - 140 PLN od osoby (za 10 nocy), Thamna Guesthouse - 269 PLN od osoby (za 10 nocy)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.