10 dni w Neapolu od 1051 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Wciąż szukacie wakacyjnych inspiracji? Co byście powiedzieli na wycieczkę do Włoch? Pomyślcie - słońce, piękne plaże, wspaniała włoska kuchnia, lampka wybornego wina... Czy sama myśl o tym nie powoduje polepszenia humoru? Nie ma zatem na co czekać, rezerwujcie bilety!

LOTY

Na przełomie września i października kupicie bilety na przelot w dwie strony z Gdańska do Neapolu w cenie od 273 PLN od osoby. Loty realizowane są przez linię Ryanair.

Proponowany plan wycieczki:

25.09.2017: wylot z Gdańska 6:55, przylot do Neapolu o 9:25

05.10.2017: wylot z Neapolu o 19:00, przylot do Gdańska o 21:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Neapolu od 273 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (04.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Neapolu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Naples Experience Hostel - za 10-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 778 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- NeapolitanTrips Hostel & Bar - za 10-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 901 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- B&B Carbonara Napoli - za 10-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1912 PLN, czyli 956 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Neapolu<<<

ZWIEDZANIE

Jeśli zastanawiacie się, jakie atrakcje skrywają Włochy, przeczytajcie nasz przewodnik po Włoszech. Znajdziecie w nim praktyczne wskazówki i przydatne informacje. A jeśli zechcecie wyjechać poza Neapol, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Niezależnie od kierunku podróży, zawsze należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Gdańska do Neapolu od 273 PLN

Noclegi: Naples Experience Hostel (10 noclegów, od 778 PLN od osoby), NeapolitanTrips Hostel & Bar (10 noclegów, od 901 PLN od osoby) lub B&B Carbonara Napoli (10 noclegów, od 956 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.