10 dni w USA od 2263 PLN (loty + noclegi)

Zawsze chcieliście odwiedzić Stany Zjednoczone? Nadarza się ku temu wspaniała okazja! Już na jesieni możecie polecieć do kraju, w którym spełniają się amerykańskie sny, i to w bardzo dobrej cenie.

LOTY

W październiku polecicie z Warszawy do Chicago w cenie od 1578 PLN w dwie strony. Loty realizowane są przez polskie linie lotnicze LOT.

Proponowany plan wycieczki:

05.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 12:05, przylot do Chicago o 14:50

15.10.2017: wylot z Chicago o 21:25, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) następnego dnia (16.10.2017) o 13:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Chicago od 1578 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany o wadze do 23 kg.

Możliwe są także wyloty z innych miast Polski w tej samej cenie, ale z przesiadką w Warszawie. Poniżej przedstawiamy kilka innych opcji lotów do Chicago:

- wylot z Krakowa

- wylot z Gdańska

- wylot z Poznania

- wylot z Wrocławia

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (19.07.2017) i mogą ulec zmianie.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę, aby przekroczyć granicę Stanów Zjednoczonych.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Chicago i okolicach na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Motel 6 Elk Grove Village - z lotniska Chicago-O’Hare dojedziecie do obiektu w 15 minut. Za 10-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1370 PLN, czyli 685 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Wrigley Hostel - za 10-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (płacicie za łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 1450 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Chicago Getaway Hostel - za 10-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (płacicie za łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 1686 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Chicago<<<

ZWIEDZANIE

Zastanawiacie się, co zobaczyć w Chicago? Odpowiedzi na swoje pytania znajdziecie w naszym przewodniku po Chicago. Więcej informacji o całym kraju, jego kuchni i zwyczajach znajdziecie w naszym przewodniku po USA

Pamiętajcie też o odpowiednim ubezpieczeniu. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

W Stanach na pewno przyda Wam się samochód, który możecie wypożyczyć na stronie Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link.

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: z Warszawy do Chicago, z Krakowa do Chicago, z Gdańska do Chicago, z Pozniania do Chicago lub z Wrocławia do Chicago

Noclegi: Motel 6 Elk Grove Village (10 noclegów, od 685 PLN od osoby), Wrigley Hostel (10 noclegów, od 1450 PLN od osoby) lub Chicago Getaway Hostel (10 noclegów, od 1686 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.