11 dni na Florydzie od 2127 zł (lot + noclegi + posiłki)

Tanie loty do Stanów Zjednoczonych!

11-dniowa wycieczka po Florydzie od 2127 zł!


Tanie loty do Fort Lauredale obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

07.09.2018: wylot z Gdańska o 12:35, przylot do Fort Lauredale o 20:00

17.09.2018: wylot z Fort Lauredale o 23:00, przylot do Gdańska o 21:00 (+1)

lot

Zachod Slonca Morze Niebo Pomost Floryda Fort Lauredale Plaza BreakplanDisneyland Park Rozrywki Disney Atrakcja Wesole Miasteczko Floryda USA

Wariant ekonomiczny za 2127 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania + kolacje)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w dzielnicy South Beach. Hostel jest zlokalizowany tylko 5 minut spacerem od plaży. W cenę zakwaterowania wliczone są: kontynentalne śniadanie i  kolacja. Odległość od parku Bayfront Park i kompleksu handlowego Bayside Marketplace to 8 kilometrów. Ocena 8,0/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 2466 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Dwuosobowy pokój z łóżkiem typu king size w Kissimmee. Hotel jest oddalony tylko o 5 minut jazdy od parku rozrywki Walt Disney World. W cenę zakwaterowania zostało wliczone śniadanie kontynentalne. Obiekt jest oddalony o 20 minut jazdy od centrum kongresowego Orange County Convention Center. Ocena: 8,1/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 3017 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Czteroosobowy pokój z 2 łóżkami typu king size w centrum Miami. Hotel dzieli zaledwie pół przecznicy od stacji bezpłatnej kolei automatycznej Brickell Metromover. Oferuje gościom odkryty basen i centrum fitness. W cenę zakwaterowania zostało wliczone bardzo dobre śniadanie. Ocena 9,0/10.

zobaczNocleg


Floryda jest nazywana Słonecznym Stanem i oferuje wiele różnorodnych atrakcji! Nie warto siedzieć w jednym miejscu, dlatego chętnie zorganizujemy dla Ciebie roadtrip po najciekawszych miejscach! Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w danym pokoju śpią dwie lub cztery osoby.

Udanej podroży!