11 dni na Majorce od 1218 PLN (loty + noclegi)

Wiecie już, iż chcecie spędzić urlop w październiku, lecz jeszcze nie zdecydowaliście, gdzie dokładnie się wybrać? Podpowiadamy: w dobrej cenie możecie wybrać się do jednej z najpopularniejszych destynacji turystycznych na świecie: na hiszpańską wyspę Majorka. Przeczytajcie, co mamy Wam dziś do zaoferowania.

LOTY

W październiku polecicie z Krakowa na Majorkę na pokładzie linii Ryanair już od 278 PLN od osoby.

Proponowany plan wycieczki:

15.10.2017: wylot z Krakowa o 9:55, przylot do Palma de Mallorca o 12:45

26.10.2017: wylot z Palma de Mallorca o 17:00, przylot do Krakowa o 19:55

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot na Majorkę od 278 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm oraz drugą nie przekraczającą 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (01.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg na Majorce na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Residencial Rustic Lau - za 11 noclegów w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1880 PLN, czyli 940 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hostal San Telmo - za 11 noclegów w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym zapłacicie od 2326 PLN, czyli 1163 PLN od osoby - kliknij tutaj

Wooden Bungalow - za 11-dniowy pobyt w domu z sypialnią z dużym łóżkiem podwójnym zapłacicie od 3257 PLN, czyli 1628,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów na Majorce<<<

ZWIEDZANIE

Palma de Mallorca to stolica i największe miasto Majorki. Jest to jeden z największych ośrodków turystycznych świata. Należy do Hiszpanii. Niezależnie od tego, gdzie się wybieracie, zawsze warto zwiększyć bezpieczeństwo podróży poprzez wykupienie ubezpieczenia. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Majorka to największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym, warto więc zwiedzić więcej miejsc, niż tylko jej stolicę. Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, dobrym pomysłem będzie wynajęcie samochodu. Dokonać tego możecie na stronie Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Krakowa na Majorkę od 278 PLN

Noclegi: Residencial Rustic Lau (11 noclegów, od 940 PLN od osoby), Hostal San Telmo (11 noclegów, od 1163 PLN od osoby) lub Wooden Bungalow (11 noclegów, od 1628,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.