11 dni na Sri Lance już od 1931 zł! (loty+noclegi)

Odkryj piękno Sri Lanki w promocyjnej cenie!

11 dni na wyspie Cejlona już od 1931 zł! 


Tanie loty na Sri Lanke można zarezerwować w podanych terminach:

30.10.2018: wylot z Krakowa o 05:25, przylot do Kolombo o 08:30+(długi czas oczekiwania na przesiadkę)

11.11.2018: wylot z Kolombo o 11:05, przylot do Krakowa o 21:25

Standardowa cena lotów do Kolombo: 3000-4000

Nasze loty: 1623 zł

lot

sri-lanka-plaza-breakplansri-lanka-breakplan


Wariant ekonomiczny za 1931 zł od osoby (loty i noclegi)

3 dni w Negombo za 55 zł od osoby

Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką w hostelu Aurora Knight. Obiekt oddalony jest zaledwie 2 minuty spacerem od plaży. Goście mają zapewniony bezpłatny dostęp do WiFi. Ocena: 8,1/10.

zobaczNocleg

3 dni w Kandy za 55 zł od osoby

Sunset Villa mieści się w miejscowości Kandy, około 2 km od  świątyni Sri Dalada Maligawa. Obiekt oferuje zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju z prywatną łazienką oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Ocena: 8,8/10.  zobaczNocleg

2 dni w Hatton za 121 zł od osoby

Nocleg w domku z tarasem w Tea Hills Bungalow znajdującym się w miejscowości Hatton. Domek wyposażony jest w wentylator, prywatną łazienkę, aneks kuchenny i telewizor. W ośrodku znajduje się wypożyczalnia samochodów oraz bezpłatny parking. Ocena: 9,4/10.

zobaczNocleg

3 dni w Mirissa za 77 zł od osoby

Aron Mirissa - nocleg w pokoju dwuosobowym z balkonem z widokiem na plaże oddaloną od obiektu o 300 metrów. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 8,3/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 2644 zł od osoby (loty i noclegi)

3 dni w Negombo za 121 zł od osoby

Nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowy z tarasem w Sun Shine Villa znajdującym się 150 metrów od słynnej plaży w Negombo. Do dyspozycji gości jest taras na dachu oraz bezpłatna wypożyczalnia rowerów. W całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny dostęp do WiFi. W cenę noclegu wliczone są śniadania. Ocena: 8,6/10.

zobaczNocleg

3 dni w Kandy za 359 zł od osoby 

Oferta obejmuje nocleg w klimatyzowanym dwuosobowym pokoju w hotelu OZO Kandy. Do dyspozycji gości jest basen na dachu, siłownia, restauracja oraz bar. Obiekt znajduje się jedynie 7 minut od Świątyni Zęba (Sri Dalada Maligawa). Ocena: 8,4/10.

zobaczNocleg

2 dni w Nuwara Elija za 255 zł od osoby 

Villa Tea Fields  oferuje nocleg w pokoju dwuosobowym z tarasem z widokiem na góry, prywatną łazienką i bezpłatnym dostępem do WiFi. Obiekt położony jest przy jeziorze Gregory. Od centrum miasta Nuwara Eliya oddalony jest o 4 km. W cenę noclegu wliczone są śniadania. Ocena: 9,4/10.

zobaczNocleg

 3 dni w Mirissa za 286 zł od osoby

Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką, tarasem z widokiem na ogród oraz z bezpłatnym dostępem do WiFi. Obiekt Ballena Regency - Mirissa Sri Lanka znajduje się zaledwie 1 minutę spacerem od plaży. Ocena: 8,2/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 3684 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania) 

3 dni w Negombo za 413 zł od osoby

Ośrodek Puetz Travels Beach Resort znajdujący się w wiosce Waikkal oferuje klimatyzowany bungalow z patio z widokiem na ogród. Do dyspozycji gości jest basen, restauracja, bezpłatny parking oraz wypożyczalnia rowerów. Obiekt znajduje się jedynie minutę spacerem od plaży. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Ocena: 9,4/10.

zobaczNocleg

3 dni w Kandy za 602 zł od osoby

Mount Havana Luxury Boutique Villa oferuje nocleg w dwuosobowym pokoju z prywatną łazienką i z bezpłatnym dostępem do WiFi. Do dyspozycji gości jest odkryty basen. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Ocena: 9,3/10.

zobaczNocleg

2 dni w Nuwara Elija za 620 zł od osoby

Oferta obejmuje nocleg w hotelu La Grande Villa. Wyposażenie apartamentu obejmuje wannę z hydromasażem. Do dyspozycji gości jest restauracja, bar, park wodny oraz bezpłatny parking. Śniadania wliczone są w cenę zakwaterowania. Ocena: 9,2/10.

zobaczNocleg

3 dni w Mirissa za 606 zł od osoby

Hotel Villa Océane oddalony jest o 1 minutę spacerem od plaży. Obiekt oferuje nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z tarasem z widokiem na morze, jadalnią oraz częścią wypoczynkową. Do dyspozycji gości jest basen oraz restauracja. W cenę noclegu wliczone są śniadania. Ocena: 9,7/10.

zobaczNocleg


Transport 

Aby dostać się do większości z miejsc macie do wyboru samochód, autobus lub pociąg. Najszybszą, najwygodniejszą i często niemniej droższą opcją jest skorzystanie z usług prywatnego kierowcy, który dowiezie was prosto do celu.


Chcesz wiedzieć co zobaczyć na Sri Lance lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!