13 dni w RPA od 2448 PLN (loty + noclegi)

Co powiecie na wycieczkę do dalekiej Afryki? W RPA będziecie mogli zwiedzić rezerwaty, gdzie zobaczycie z bliska dzikie zwierzęta. A może skorzystacie z okazji, by zrobić sobie z nimi zdjęcie? Taka wycieczka na pewno na długo zapadnie w Waszej pamięci. Skorzystajcie więc z okazji, by zarezerwować bilety lotnicze i noclegi w korzystnej cenie!

LOTY

W listopadzie polecicie z Warszawy do stolicy RPA - Johannesburga - na pokładzie linii lotniczych Air France już od 1898 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

14.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 16:45, przylot do Johannesburga następnego dnia (15.11.2017) o 22:05, międzylądowanie w Amsterdamie

28.11.2017: wylot z Johannesburga o 19:50, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) następnego dnia (29.11.2017) 16:25, międzylądowanie w Paryżu

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Johannesburga od 1898 PLN<<<

W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55 x 35 x 25 cm i wadze do 12 kg.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (16.07.2017) i mogą ulec zmianie.

Obywatele polscy wybierający się do RPA na krócej, niż 30 dni, nie potrzebują wiz.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Johannesburgu na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Kamp David Lodge - za 13-dniowy pobyt w dwuosobowym apartamencie z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1099 PLN, czyli 549,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Guest House Macauly - za 13-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1209 PLN, czyli 604,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Urban Backpackers - za 13-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1462 PLN, czyli 731 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Johannesburgu<<<

ZWIEDZANIE

W RPA czeka na Was wiele atrakcji. Aby zwiedzić jak najwięcej, rozważcie wypożyczenie samochodu. Możecie to zrobić za pośrednictwem strony Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

W przypadku dalekich destynacji, ważne jest, aby zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Możecie je wykupić, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Zarówno w Amsterdamie, jak i w Paryżu przerwy między samolotami trwają kilka godzin. Możecie je wykorzystać na zwiedzanie tych miast. W układaniu najbardziej korzystnego planu zwiedzania pomogą Wam nasz przewodnik po Amsterdamie i przewodnik po Paryżu.

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Johannesburga od 1898 PLN

Noclegi: Kamp David Lodge (13 noclegów, od 549,5 PLN od osoby), Guest House Macauly (13 noclegów, od 604,5 PLN od osoby) lub Urban Backpackers (13 noclegów, od 731 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.