15 dni w Chinach od 1816 PLN (przeloty + noclegi)

Marzy Wam się podróż w nieznane? Mamy dla Was ofertę wycieczki w dalekie Chiny. Znaleźliśmy dla Was loty do Kantonu w świetnej cenie i, w trosce o Waszą wygodę, na pokładzie dobrych linii lotniczych. Jeśli więc wyprawa do Państwa Środka zawsze była czymś, czego pragnęliście dokonać, nadarza się fantastyczna okazja, aby odhaczyć tę pozycję ze swojej listy życzeń.

LOTY

Na przełomie sierpnia i września polecicie z Warszawy do znajdującego się w Chinach miasta Kanton. Loty operowane są przez linie lotnicze Quatar Airways. Ceny za loty w dwie strony zaczynają się od 1503 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

17.08.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 9:30, przylot do Kantonu następnego dnia (18.08.2017) o 15:30

02.09.2017: wylot z Kantonu o 1:35, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) 13:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Kantonu od 1503 PLN<<<

W podanej cenie możecie zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany. W obie strony czekają Was przesiadki w mieście Doha.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (28.06.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Kantonie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Guangzhou Langba Hostel - za 15-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 313 PLN od osoby - kliknij tutaj

Meiliwan Hostelza 15-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 724 PLN, czyli 362 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Guangzhou Hangkong Yasheza 15-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 971 PLN, czyli 485,5 PLN od osoby. W cenę wliczone jest śniadanie - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Kantonie<<<

ZWIEDZANIE

Wyprawa do Kantonu to niewątpliwie niesamowite przeżycie. Zobaczycie tam takie atrakcje, jak wybudowana w 1380 roku Wieża Zhenhai, Pomnik Pięciu Kóz czy Świątynia Sześciu Banianów. Podróżując po egzotycznych krajach, warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

A może chcielibyście pokusić się o wypożeczenie samochodu, by zobaczyć jeszcze więcej? Możecie tego dokonać za pośrednictwem strony Holidaycar.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Kantonu od 1503 PLN

Noclegi: Guangzhou Langba Hostel (15 noclegów, od 313 PLN od osoby), Meiliwan Hostel (15 noclegów, od 362 PLN od osoby) lub Guangzhou Hangkong Yashe (15 noclegów, od 485,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.