16 dni w Wietnamie od 2020 PLN (przeloty, noclegi, śniadania)

Macie już pomysł na wakacje? Co byście powiedzieli na odrobinę egzotyki? Podsuwamy Wam pomysł na urlop w Wietnamie. Wyśmienite jedzenie, loty na pokładzie najlepszych linii lotniczych, tanie noclegi, termin na przełomie sierpnia i września... brzmi dobrze? Zapoznajcie się więc z naszą ofertą.

LOTY

Na przełomie sierpnia i września polecicie z Warszawy do Hanoi, stolicy Wietnamu, polecicie na pokładzie linii lotniczych Quatar Airways. Ceny za loty w dwie strony zaczynają się od 1800 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

17.08.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 9:50, przylot do Hanoi następnego dnia (18.08.2017) o 14:40

03.09.2017: wylot z Hanoi o 17:30, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) następnego dnia (04.09.201713:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Hanoi od 1800 PLN<<<

W podanej cenie możecie zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany. W obie strony czekają Was przesiadki w Doha i Bangkoku.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (22.06.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Hanoi na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Hanoi Old Quarter Backpackers Hostel - za 16 noclegów w pokoju wieloosobowym zapłacicie już od 220 PLN od osoby (płacicie za łóżko w pokoju wieloosobowym). W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Gowhere Hanoi Hostelza 16 noclegów w pokoju wieloosobowym zapłacicie od 327 PLN od osoby (płacicie za łóżko w pokoju wieloosobowym). W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Hanoi Blue Star Hostel - ceny 16-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zaczynają się od 732 PLN, czyli 366 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Hanoi<<<

ZWIEDZANIE

Zabrakło Wam pomysłów na zwiedzanie Wietnamu? Śpieszymy z pomocą! W naszym przewodniku po Wietnamie znajdziecie wiele cennych informacji o tym kraju, opisy najciekawszych miejsc oraz przydatne wskazówki dla turystów. Podróżując po egzotycznych krajach, warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Zarezerwuj ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Hanoi od 1800 PLN

NoclegiHanoi Old Quarter Backpackers Hostel (16 noclegów, od 220 PLN od osoby)Gowhere Hanoi Hostel (16 noclegów, od 327 PLN od osoby) lub Hanoi Blue Star Hostel (16 noclegów, od 366 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.