2 dni w Bazylei już od 437 zł! (loty+noclegi)

 Wybierz się do Szwajcarii!

2 dni w Bazylei już od 437 zł!


Tanie loty do Bazylei można zarezerwować w podanych terminach:

15.09.2018 wylot z Wrocławia o 11:30, przylot do Bazylei o 13:05

18.09.2018 wylot z Bazylei o 13:55, przylot do Wrocławia o 15:25

Standardowa cena lotów do Bazylei: 400-500zł

Nasze loty: 118

lot

 teeekst2


  Wariant ekonomiczny za 437 zł od osoby (loty i noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w Basel BackPack w Bazylei. Obiekt znajduje się w dzielnicy Feld Gundeldinger. W cenę zakwaterowania wliczony jest bilet uprawniający do bezpłatnego korzystania ze środków komunikacji miejskiej w mieście. Na terenie obiektu znajduje się bar, pralnia oraz kiosk. Do dyspozycji Gości jest kuchnia oraz automaty z przekąskami i napojami. Ocena: 8,3/10.  

zobaczNocleg


Wariant optimum za 674,50 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Hotel ibis Styles Basel City znajduje się w odległości 1 kilometra od Starego Miasta w Bazylei. Obiekt oferuje pokoje z łazienką, telewizorem, klimatyzacją oraz widokiem na miasto. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. 8,6/10.  

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1091 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Obiekt Pullman Basel Europe znajduje się 500 metrów od centrum miasta. Hotel oferuje pokoje z łazienką, telewizorem, klimatyzacją oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Na terenie obiektu znajduje się bar, restauracja oraz sala fitness. Śniadania w formie bufetu są wliczone w cenę noclegu. Ocena: 9,0/10. 

zobaczNocleg


Zastanawiasz się co zobaczyć w Bazylei lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

 

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!