2 dni w Belgii już od 267 PLN (loty + noclegi)

Okazja! Tani city break w Brukseli już od 267 zł!

Wybierz się z nami do ociekającej złotem stolicy Belgii od 267 PLN!


Tanie loty do Belgii można zarezerwować w podanych terminach:

02.10.2018: wylot z Warszawy o 10:35, przylot do Charleroi o 12:40.

04.10.2018: wylot z Charleroi o 18:20, przylot do Warszawy o 20:15.

Standardowa cena lotów do Charleroi: 200-300 .

Nasze loty: 78 .

lot

Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów, należy wyłączyć Adblocka!

Charleroi jest oddalone od Brukseli o 60 km. Z lotniska do stolicy najlepiej przedostać się autokarem wahadłowym, tzw. shuttle bus. Ceny biletów zaczynają się od 5 €, czyli ok. 21 zł.

 ilustracja1 brukselailustracja2 bruksela


 Wariant ekonomiczny za 267 PLN od osoby (loty i noclegi)

2GO4 Quality Hostel Brussels Grand Place pobyt w nowoczesnym hostelu usytuowanym zaledwie 100 metrów od Wielkiego Placu. Oferuje łóżka w klimatyzowanych pokojach wieloosobowych. Goście mają ponadto do dyspozycji zamykane szafki, prywatną łazienkę i wspólną kuchnię, w której mogą bezpłatnie wypić kawę czy herbatę oraz zjeść zupę. Do malowniczej uliczki Rue des Bouchers można dojść stąd w 2 minuty, zaś do popularnej figurki Manneken Pis  w 4. Ocena: 8,5.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 392,50 PLN od osoby (loty i noclegi)

easyHotel Brussels City Centre pobyt w klimatyzowanym pokoju z widokiem na ogród, dysponującym prywatną łazienką, telewizorem LCD i zestawem kosmetyków. Hotel usytuowany jest ok. 450 metrów od Wielkiego Placu i 300 od pasażu św. Huberta. Do popularnej ulicy handlowej Rue Neuve można dojść stąd w 4 minuty. Blisko znajdują się także gotycka katedra św. św. Michała i Guduli oraz Belgijskie Muzeum Komiksu. Ocena: 8,3.

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 823 PLN od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Boutique Hotel Saint-Géry  pobyt w butikowej rezydencji mieszczącej się ok. 350 metrów od Wielkiego Placu. Oferuje klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD, zestawem kosmetyków i minibarem. Na parterze budynku znajduje się zaś klub jazzowy, w którym każdego wieczoru można posłuchać muzyki na żywo. Do Rue des Bouchers i pasażu św. Huberta można dojść stąd w 6 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także kościół św. Mikołaja, Muzeum Kakao i Czekolady oraz Muzeum Teatru Królewskiego. Każdego ranka serwowane jest pyszne śniadanie w formie bufetu. Ocena: 8,8.

zobaczNocleg


Chcesz wiedzieć, co zobaczyć w Brukseli lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Średnia temperatura powietrza w październiku w Brukseli to 10°C.

Udanej podróży!