2 dni w Londynie od 168,5 zł (lot + noclegi)

Tanie loty do Wielkiej Brytanii!

2-dniowa wycieczka do Londynu od 168,5 zł!


Tanie loty do Londynu obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

06.03.2018: wylot z Olsztyna o 21:20, przylot do Londynu-Stansted o 22:45

08.03.2018: wylot z Londynu o 17:40, przylot do Olsztyna o 20:55

lot

 London Eye diableski mlyn w centrum Londynu Breakplan.plZmiana warty krolewskiej strazy w Londynie Breakplan.pl

Wariant ekonomiczny za 168,5 PLN od osoby (lot + noclegi)

Pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką w dzielnicy Brent. Pensjonat jest oddalony 5 kilometrów od hali widowiskowo-sportowej Wembley Arena i centrum handlowego London Designer Outlet i dzieli go 6 kilometrów od stadionu Wembley. Teatr Hampstead znajduje się w odległości 12 kilometrów. Ocena 8,2/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 295,5 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowy pokój ze wspólną łazienką i kuchnią. Dla gości przewidziane są ręczniki i zestaw kosmetyków oraz bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wiktoriański pensjonat dzieli 5 minut spacerem od stacji metra Walthamstow Central, a dojazd do centrum Londynu zajmuje 20 minut. Ocena: 8,3/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 379,5 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Dwuosobowy pokój z prywatną łazienką w centrum Stratford. W cenę zakwaterowania wliczone jest serwowane codziennie rano śniadanie kontynentalne. Hotel dzieli 10 minut spacerem od stacji metra, kolei i kolejki DLR, Parku Olimpijskiego i centrum handlowego Westfield. Ocena 8,1/10.

zobaczNocleg


Londyn słynie z Big Bena, ale czy wiesz, że jest to określenie wielkiego dzwonu, a sama wieża nazywa się Elizabeth Tower? Chcesz wiedzieć, co jest najbardziej warte zobaczenia lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Udanej podroży!