3 dni w Belfaście od 369 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Nie macie już za dużo urlopu, ale Wasza podróżnicza dusza nie może się uspokoić? Jest sposób, by zaradzić tej sytuacji chociaż w pewnym stopniu - wybierzcie się na krótką okołoweekendową wycieczkę, na przykład do Belfastu. No bo w sumie czemu nie, prawda?

LOTY

We wrześniu polecicie z Warszawy do Belfastu na pokładzie linii Ryanair już od 144 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

16.09.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) 6:35, przylot do Belfastu o 8:25

19.09.2017: wylot z Belfastu o 8:50, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) 12:40

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Belfastu od 144 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (17.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Belfaście na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Belfast City Backpackers - za 3-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 225 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- Kates BnB - za 3-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 843 PLN, czyli 421,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- The Cookehouse - za 3-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z łóżkiem podwójnym typu queen size zapłacicie od 1075 PLN, czyli 537,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Belfaście<<<

ZWIEDZANIE

Przed wyjazdem przeczytajcie nasz przewodnik po Wielkiej Brytanii. Znajdziecie w nim wiele praktycznych wskazówek dotyczących tego kraju. A jeśli zapragniecie zwiedzić więcej, niż tylko Belfast, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Niezależnie od kierunku podróży, zawsze należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Belfastu od 144 PLN

Noclegi: Belfast City Backpackers (3 noclegi, od 225 PLN od osoby), Kates BnB (3 noclegi, od 421,5 PLN od osoby) lub The Cookehouse (3 noclegi, od 537,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.