3 dni w Londynie już od 517 zł! (loty+noclegi)

 Weekend w stolicy Wielkiej Brytanii!

3 dni w Londynie już od 517 zł!


Tanie loty do Londynu można zarezerwować w podanych terminach:

22.09.2018 wylot ze Szczecina o 22:30, przylot do Londynu o 23:25

26.09.2018 wylot z Londynu o 15:50, przylot do Szczecina o 18:45

Standardowa cena lotów do Londynu: 300-400zł

Nasze loty: 123zł

lot

 tekst1


  Wariant ekonomiczny za 517 zł od osoby (loty i noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w MEININGER Hotel London Hyde Park. Obiekt znajduje się blisko stacji metra Gloucester Road i South Kensington. W każdym pokoju znajduje się telewizor, klimatyzacja oraz łazienka z prysznicem. Hotel oferuje również bezpłatny dostęp do WiFi i widok na miasto. Ocena: 8,3/10.  

zobaczNocleg


Wariant optimum za 931  od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Obiekt Holiday Inn Express London - ExCel znajduje się w londyńskiej dzielnicy Docklands. Hotel oferuje pokoje z łazienką, telewizorem, klimatyzacją oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Na terenie obiektu znajduje się bar i taras. Śniadania są wliczone w cenę noclegu. Ocena: 8,5/10.  

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1273,50 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Obiekt The Brewers Inn znajduje się w londyńskiej dzielnicy Wandsworth. Hotel oferuje pokoje z łazienką, telewizorem, klimatyzacją oraz bezpłatnym WiFi. Na terenie hotelu znajduje się pub serwujący piwa i smaczne potrawy. Śniadania wliczone w cenę noclegu. Ocena: 9,1/10. 

zobaczNocleg


Zastanawiasz się co zobaczyć w Londynie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

 

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!