3 dni w Mediolanie! Sylwester od 544 PLN (loty + noclegi)

Sylwester coraz bliżej, a Wy nie macie jeszcze planów jak go spędzić? Mamy dla Was kolejną ofertę na ten okres! Spędźcie ostatnią noc roku w światowej stolicy mody – Mediolanie!

LOTY

Linie lotnicze Ryanair kuszą atrakcyjnymi cenami w okresie sylwestrowym – za przelot z Wrocławia do Mediolanu zapłacicie już od 306 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

29.12.2017 : wylot z Wrocławia 11:45, przylot do Mediolanu o 13:30

1.01.2018: wylot z Mediolanu o 16:05, przylot na Wrocławia o 17:45

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Mediolanu <<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (11.10.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Mediolanie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Hotel Emmy - za 3-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym zapłacicie 477 PLN, czyli 238,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Mignon - za 3-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z dużym łóżkiem podwójnym zapłacicie od 753 PLN, czyli 376,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hotel Aurelia - za 3-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym i wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie od 839 PLN, czyli 419,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie klikając w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Mediolanie<<<

ZWIEDZANIE

Mediolan to drugie pod względem wielkości miasto Włoch. Każdego roku odwiedza je 9 milionów turystów. Nic dziwnego, bowiem miasto to ma wyjątkowo dużo atrakcji do zaoferowania. Czy wiecie, że Mediolan zajmuje drugie miejsce wśród włoskich miast, jeśli chodzi o ilość gwiazdek Michelin przyznanym znajdującym się tam restauracjom? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym fascynującym mieście, przeczytajcie nasz przewodnik po Mediolanie.

PODSUMOWANIE

LotyLot z Wrocławia do Mediolanu w dwie strony za 306 PLN lub  

Noclegi: Hotel Emmy  (3 noclegi, od 238,50 PLN od osoby), Hotel Mignon  (3 noclegi, od 376,50 PLN od osoby) lub Hotel Aurelia  (3 noclegi, od 419,50 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Jesteśmy gotowi za Was przygotować całą wycieczkę! Nie musicie spędzać godzin przed komputerem, szukając idealnego miejsca czy lotu - my to zrobimy. W ramach Osobistego Doradcy Podróży przedstawimy najlepszą z możliwych ofert. Wy możecie w tym czasie pakować walizki. Wystarczy, że wypełnicie formularz kontaktowy