3 dni w Rzymie już od 363 zł! (loty i noclegi)

Odkryj uroki Wiecznego Miasta!

Listopadowy city break w Rzymie już od 363 zł!


Tanie loty do Rzymu można zarezerwować w podanych terminach:

26.11.2018 wylot z Warszawy o 6:05, przylot do Rzymu (lotnisko Fiumicino) o 8:35

29.11.2018 wylot z Rzymu (lotnisko Ciampino) o 12:15, przylot do Warszawy o 14:35

Standardowa cena lotów do Rzymu: 300-400 zł

Nasze loty: 199 zł

lot

 Uwaga! Aby zobaczyć przycisk do lotów należy wyłączyć Adblocka!

panteon-rzym-breakplanfontanna-di-trevi-rzym-breakplan

Z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu można dostać się pociągiem, podroż powinna zająć około 35 minut i kosztować 40-60 PLN od osoby.

Na lotnisko Ciampino z centrum Rzymu można dojechać pociągiem lub autobusem. Podróż powinna zająć około 30 minut i kosztować 5-30 PLN za osobę.


 Wariant ekonomiczny za 363 zł od osoby (loty i noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w Palladini Hostel Rome. Obiekt oddalony jest zaledwie o 400 metrów od dworca kolejowego Termini i 1 kilometr od Koloseum. Do dyspozycji gości jest czynna całą dobę recepcja, punkty z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz salon telewizyjny. Ocena: 8,1/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 529 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Obiekt B&B Aurelia Garden Rooms oddalony o 10 minut spacerem od Watykanu, oferuje nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką. Na terenie obiektu zapewniony jest bezpłatny dostęp do WiFi. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1129 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Oferta obejmuje nocleg w klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z widokiem na miasto w hotelu Residenza Torre Colonna. Obiekt mieści się w średniowiecznej wieży w samym centrum Rzymu, zaledwie 200 metrów od Placu Weneckiego. Do dyspozycji gości jest taras na dachu, bar oraz bezpłatne spa zlokalizowane 500 metrów od hotelu. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Ocena: 9,2/10.

zobaczNocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Rzymie w listopadzie wynosi 16oC.

Średnia liczba dni deszczowych w tym miesiącu to 11.


Chcesz wiedzieć co zobaczyć w Rzymie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!