3 dni w Sztokholmie już od 390 zł! (loty + noclegi)

Okazja! Tanie loty do Sztokholmu!

Wrześniowy city break już od 390 zł!


Tanie loty do Sztokholmu można zarezerwować w podanych terminach:

19.09.2018 wylot z Gdańska o 6:10, przylot do Sztokholmu o 7:20

22.09.2018 wylot ze Sztokholmu o 18:25, przylot do Gdańska o 19:30

Standardowa cena lotów do Sztokholmu: 200-300 zł

Nasze loty: 78 zł

lot

szwecja-sztokholm-breakplansztokholm-szwecja-breakplan

Z lotniska do centrum Sztokholmu można dojechać autobusem. Podróż powinna zająć około 1 godziny 20 minut i kosztować 40-60 PLN za osobę.


 Wariant ekonomiczny za 390 zł od osoby (loty i noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym w City Backpackers Hostel. Obiekt znajduje się w odnowionym budynku z XIX wieku, oddalonym od głównego dworca kolejowego w Sztokholmie o 500 metrów. Do dyspozycji gości jest sauna, wspólna kuchnia, salon, zamykane na kłódkę szafki oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Ocena: 8,9/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 823 zł od osoby (loty i noclegi)

Generator Stockholm znajduje się w dzielnicy Norrmalm w Sztokholmie. Obiekt oferuje nocleg w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Na terenie hostelu znajduje się bar, kawiarnia, restauracja oraz wspólny salon. Do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja. Ocena: 8,3/10.

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 1543 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Oferta obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką i bezpłatnym dostępem do WiFi w hotelu Downtown Camper by Scandic. Obiekt znajduje się w samym sercu Sztokholmu, zaledwie 100 metrów od Placu Sergela, oraz kilka minut spacerem od Szwedzkiej Opery Królewskiej. Do dyspozycji gości jest basen, siłownia, restauracja oraz bar. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg


Pogoda

Średnia temperatura powietrza w Sztokholmie we wrześniu wynosi 14oC.

Średnia liczba dni deszczowych w tym miesiącu to 10.


Chcesz wiedzieć co zobaczyć w Sztokholmie lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!