3 dni w Sztokholmie za 325 zł! (Lot+Noclegi)

Tanie loty do Szwecji!

3-dniowa wycieczka do Sztokholmu od 325 zł!


Tanie loty do Sztokholmu obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

10.05.2018: wylot z Gdańska o 08:40, przylot do Sztokholmu o 09:55

13.05.2018: wylot ze Sztokholmu o 20:30, przylot do Gdańska o 21:45

Standardowa cena lotów do Sztokholmu: 130-200zł

Nasza cena: 68 zł

lot

 sztokholm-szwecja-breakplanBreakplan.pl

Wariant ekonomiczny za 325 PLN od osoby (lot + noclegi)

   Crafoord Place Hostel - obiekt usytuowany jest 15 minut spacerem od głównego dworca kolejowego i dzielnicy handlowo-rozrywkowej Drottninggatan/Hötorget w Sztokholmie. W okolicy znajduje się wiele restauracji i kawiarni. Odległość obiektu od Sztokholmskiego Obserwatorium Astronomicznego i Muzeum Strindberga wynosi 1 km. Goście mogą w 10 minut dojść do stacji metra St. Eriksplan. Ocena: 8,5/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 533 PLN od osoby (lot + noclegi)

   STF Rygerfjord Hotel & Hostel - obiekt mieści się na statku zakotwiczonym przy południowym brzegu jeziora Melar w Sztokholmie. Hotel oferuje pokoje urządzone w stylu kajut, z których roztacza sie widok na miasto i jezioro. Zarówno sztokholmskie Stare Miasto, jak i modna dzielnica Södermalm oddalone są o 10 minut spacerem od statku. Ocena: 8,0/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 786,5 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

   Castle House Inn - obiekt położony jest w samym sercu Starego Miasta w Sztokholmie, zaledwie 3 minuty spacerem od Zamku Królewskiego. Najbliższa stacja metra oddalona jest od budynku 6 minut. Hotel znajduje się 250 metrów od Muzeum Nobla i malowniczego placu Stortorget na Starym Mieście. W wolnym czasie można wybrać się na spacer brukowanymi uliczkami i odwiedzić lokalne butiki oraz kawiarnie. Ocena: 8,4/10.

zobaczNocleg


Nazwa "Stockholm" pochodzi od słów stock - kłoda i holm - wyspa, a z uwagi na usytuowanie Sztokholm bywa także nazywany "Wenecją Północy". Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.