4 DNI NA MALCIE OD 458,90 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Listopadem pogoda w Polsce rzadko sprzyja wypoczynkowi. Aby uniknąć jesiennej depresji może wybierzecie się na Maltę? Spektakularne klify, malownicze lazurowe dna morskie pełne kolorowej flory i fauny, a także wielowiekowe zabytki wyspy. A mieszkańcy? Przyjmą was jak najlepsi gospodarze czekający od dawna na takich gości! Kogo trzeba nadal przekonywać do wyjazdu?

LOTY

Aby dobrze zakończyć listopad, wybierzcie ofertę linii lotniczych Ryanair, która daje Wam możliwość przelotu z Gdańska na Maltę i z powrotem w cenie 222,40 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

19.11.2017: wylot z Gdańska o 20:00, przylot na Maltę (Luqua) o 23:15

23.11.2017: wylot z Malty (Luqua) o 16:20, przylot do Gdańska o 19:35

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot na Maltę od 222,40 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (07.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg na Malcie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- St. Julian's Bay Hotel – za 4-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką zapłacicie 473 PLN, czyli 236,50 PLN od osoby – kliknij tutaj

- Secco's Seaview Accommodation – w tym pokoju dwuosobowym do ceny pobytu wliczono śniadanie, zapłacicie tu 678 PLN, (za 4 noce), czyli 339 PLN od osoby – kliknij tutaj

- Gzira Modern Two Bedroom Apartment – to opcja tych, którzy cenią sobie prywatność, za apartament z dwoma sypialniami zapłacicie tu 1357 PLN (za 4 noce), czyli 678,50 PLN od osoby – kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów na Malcie<<<

ZWIEDZANIE

Ta słoneczna wyspa tworząca Republikę Maltańską ma zaledwie 316 m2, jednak to właśnie jej tereny wybrali twórcy serialu Gra o Tron na scenerię tworzonej przez nich opowieści. Małe jednak wcale nie znaczy gorsze! W naszym przewodniku po Malcie znajdziecie wyjaśnienie wyjątkowości tego miejsca.

Jeśli znajdziecie czas na zwiedzenie dalszych części wyspy, najsprawniej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Gdańska na Maltę od 222,40 PLN w obie strony

Noclegi: St. Julian's Bay Hotel236,50 PLN od osoby (za 4 noce), Secco's Seaview Accommodation339 PLN od osoby (za 4 noce), Gzira Modern Two Bedroom Apartment678,50 PLN od osoby (za 4 noce).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.