4 dni w Algarve od 695 zł (lot + noclegi)

Tanie loty do Portugalii!

4-dniowa wycieczka do Algarve od 695 zł!


Tanie loty do Faro obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

08.04.2018: wylot z Warszawy o 14:10, przylot do Faro o 17:20

12.04.2018: wylot z Faro o 17:45, przylot do Warszawy o 22:55

lot

Faro Algarve Portugalia Lazurowa Woda Ocean Atlantycki Fale BreakplanAlgarve Lagos Portugalia Plaza Wybrzeze Lazurowa Woda Breakplan

Wariant ekonomiczny za 695 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Miejsce w pokoju wieloosobowym dla ośmiu osób w centrum Faro. Hostel jest zlokalizowany zaledwie 50 metrów od dworca autobusowego oraz 300 metrów od dworca kolejowego, a w pobliżu znajdują się rozmaite restauracje. W cenę zakwaterowania wliczone zostało znakomite śniadanie, do dyspozycji gości jest także wspólna kuchnia. Ocena 9,6/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 871,5 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowy pokój typu Standard z prywatną łazienką. Na miejscu można wypożyczyć rowery, a okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. Obiekt jest oddalony o 100 metrów od teatru Lethes i o 6 kilometrów od plaży Faro. Odległość od lotniska w Faro wynosi 3 kilometry. Na terenie hotelu mieści się bankomat, sklep z upominkami oraz salon fryzjerski. Ocena: 9,2/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 987 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowy apartament typu Studio. Obiekt jest zlokalizowany w Faro, tylko 10 minut jazdy od zabytkowego centrum Starego Miasta i dzielnicy nadrzecznej. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, a plaża na wyspie Faro jest oddalona o 6 minut jazdy. W cenę zakwaterowania wliczony został transfer z lotniska. Ocena 9,2/10.

zobaczNocleg


 Faro słynie z Kaplicy Kości - przerażającego, a zarazem fascynującego budynku, którego ściany  są wyłożone kośćmi i czaszkami ponad tysiąca szkieletów! Nie wiesz, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.