4 dni w Marrakeszu już od 511 zł! (loty+noclegi+śniadania)

 Ucieknijcie przed jesienną chandrą do bajecznego Maroko!

4 dni w Marrakeszu już od 511 zł!


Tanie loty do Marrakeszu można zarezerwować w podanych terminach:

26.11.2018r: wylot z Krakowa o 6:25, przylot do Marrakeszu o 10:05

30.11.2018r: wylot z Marrakeszu o 10:30, przylot do Krakowa o 16:00

Standardowa cena lotów do Marrakesz: 500- 700 

Nasze loty: 355

lot

 marrakesh-maroko-breakplanmarrakesh-breakplan


 Wariant ekonomiczny za 511 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Amour d'auberge łóżko w pokoju wieloosobowym w hostelu położonym kilka kroków od pałacu Bahia. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 800 metrów od Meczetu Księgarzy. Oprócz dogodniej lokalizacji oferuje klimatyzowane pokoje, bezpłatne WiFi oraz śniadania wliczone w cenę. Ocena 8,8/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 571 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Klimatyzowany pokój dwuosobowy w hotelu Riadbelko. Obiekt położony jest 100 metrów od meczetu Moulay El Yazid oraz 500 metrów od pałacu El Badi. W cenę wliczoną są śniadnaia kontynentalne. Ocena 8,3/10.

zobaczNocleg 


Wariant VIP za 625 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

Klimatyzowany pokój dwuosobowy w Riad Amra, usytuowanym w samym sercu Marrakeszu. Leży niedaleko pałacu Bahia, pałacu El Badi i meczetu Kutubuijja. Do dyspozycji gości jest basen, łaźnia turecka i masaże. Pokoje usytuowane są wokół tradycyjnego marokańskiego dziedzińca, na którym można w spokoju wypić herbatę i odpocząć. Ocena: 8,7/10.

zobaczNocleg


Ucieknijcie przed jesienną chandrą do Marrakeszu, gdzie rozgrzeje was marokańskie słońce. W listopadzie, gdy temperatury w Polsce mocno spadają, ciągle pada i wokoło jest bardzo ponuro w Maroko średnia tempera w dzień wynosi 22°C.


Chcesz wiedzieć co zobaczyć w Marrakeszu lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Ceny oraz dostępność obiektów są aktualne w chwili publikacji oferty. Mogą jednak ulec zmianie ze względu na działania przewoźnika lub innych stron rezerwacyjnych!

Udanej podróży!