4 dni w Sztokholmie od 341 zł (lot + noclegi)

Tanie loty do Szwecji!

4-dniowa wycieczka do Sztokholmu od 341 zł!


Tanie loty do Sztokholmu obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

02.06.2018: wylot z Lublina o 12:25, przylot do Sztokholmu o 14:10

05.06.2018: wylot ze Sztokholmu o 14:40, przylot do Lublina o 16:25

lot

 Breakplan.plBreakplan.pl

Wariant ekonomiczny za 341 PLN od osoby (lot + noclegi)

Miejsce w pokoju wieloosobowym z widokiem na miasto i szlak wodny. Hostel jest oddalony o 15 minut spacerem od głównego dworca kolejowego i dzielnicy handlowo-rozrywkowej Drottninggatan/Hötorget w Sztokholmie. W pobliżu działają bary i restauracje, a Sztokholmskie Obserwatorium Astronomiczne i Muzeum Strindberga są oddalone od hostelu o 1 kilometr. Ocena 8,5/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 553,5 PLN od osoby (lot + noclegi)

Dwuosobowy pokój z prywatną łazienką w odnowionym budynku więziennym z XIX wieku. Obiekt jest usytuowany w pobliżu plaży na wyspie Långholmen w centrum Sztokholmu. Do stacji metra Hornstull można dojść w 10 minut, a w pobliskiej dzielnicy Hornstull znajduje się wiele restauracji i barów. Ocena: 8,5/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 906 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Dwuosobowy pokój z prywatną łazienką i widokiem na ogród. Osiemnastowieczny hotel mieści się w tętniącej życiem dzielnicy Södermalm. Stacja metra Zinkensdamm znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu, a park Tantolunden jest oddalony o 500 metrów. W cenę zakwaterowania wliczone zostało bardzo dobre śniadanie serwowane w piwniczce lub na tarasie. Ocena 8,5/10.

zobaczNocleg


Nazwa "Stockholm" pochodzi od słów stock - kłoda i holm - wyspa, a z uwagi na usytuowanie Sztokholm bywa także nazywany "Wenecją Północy". Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.