4-dniowy urlop w Kijowie od 306 zł (loty i noclegi)!

Zastanawiacie się nad wyborem urlopowej destynacji? Idealnym miejscem może okazać się Ukraina. Dlaczego?  Ten kraj to bogactwo możliwości ikażdy znajdzie tu coś dla siebie: wielbiciele wędrówek górskie szlaki Karpat, fani plażowania słoneczne i piaszczyste wybrzeża morza Czarnego i Azowskiego, a miłośnicy historii i zabytków średniowieczne twierdze i drewniane cerkwie oraz piękne, potężne miasta. Wiedzieliście, że Kijów jest dwukrotnie większy od Warszawy? Stolica Kijowa to niezwykle ciekawe miejsce na mapie Europy. Warto się o tym przekonać!

LOTY

We  wrześniu dostępne są bezpośrednie loty z Lublina do Kijowa już od 286 PLN w dwie strony! Loty realizowane są przez linią lotniczą Wizzair.

Proponowany plan wycieczki:

15.09.2017: wylot z Lublina 12:00, przylot do Kijowa 14:25 

18.09.2017: wylot z Kijowa 14:55, przylot do Lublina o 17:10

Powyższa cena biletu dostępna jest dla wszystkich, nie trzeba być członkiem Wizz Discount Club. W podróż, bez dodatkowych dopłat możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznegoomaksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

>>>kliknij tutaj, żeby zarezerwować lot do Kijowa<<<

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Kijowie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Hostel Sakvoiaj  – wysoko oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny, położony w odległości zaledwie 900 metrów od głównego dworca kolejowego w Kijowie. Za łóżko piętrowe dla jednej osoby w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym z widokiem na miasto i klimatyzacją zapłacicie 38 zł za 3 noce – kliknij tutaj

Citrus Hostel – bardzo wysoko oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny i lokalizację, obiekt położony jest w odległości 400 metrów od brzegu rzeki Desenka. Cena za łóżko w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym dla 4 osób to 60 zł za 3 noce – kliknij tutaj

- Room – wysoko oceniany przez turystów za stosunek jakości do ceny i lokalizację, obiekt położony jest 600 metrów od Stadionu Olimpijskiego. Za pokój dwuosobowy z rozkładaną sofą, wspólną łazienką i kuchnią zapłacicie 171 zł za 3 noce – kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Kijowie!<<<

ZWIEDZANIE

Tętniący życiem Kijów jest urokliwie położony nad rzeką Dniepr. To co szczególnie warto zobaczyć w tym mieście to na pewno największe nagromadzenie prawosławnych relikwii na świecie – Ławra Kijowsko-Pieczerska. Koniecznie odwiedzić trzeba najstarszą i jedną z najpiękniejszych dzielnic Kijowa - klimatyczny Padół z licznymi restauracjami, pubami i muzeami oraz prawdopodobnie najciekawszą ulicą Kijowa – Andrijewski Uzviz, na której można podziwiać piękne murale. Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszego przewodnika po Ukrainie.

PODSUMOWANIE

Loty: bezpośredni lot w obie strony Lublin – Kijów – 286 zł

Noclegi rezerwowane na stronie Booking.com: łóżko piętrowe dla jednej osoby w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym Hostel Sakvoiaj  – 38 zł (3 noce) lub łóżko w koedukacyjnym pokoju wieloosobowym dla 4 osób w Citrus Hostel – 60 zł (3 noce) lub pokój dwuosobowy w obiekcie Room – 171 zł (3 noce)

Zachęcamy do zapoznania się z innymi okazjami cenowymi nanaszej stronie internetowej oraz do polubienia naszego fanpage, dzięki temu będziecie ze wszystkim na bieżąco!

Wiemy, że organizacja wyjazdu na własną rękę bywa czasochłonna, więc chętnie Wam w tym pomożemy! Skontaktujcie się z nami mailowo na adresrezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanej podróży, a my pomożemy Wam zupełnie za darmo zarezerwować najbardziej korzystne noclegi i transport.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.