5 dni w Berlinie od 386 zł (loty + noclegi + śniadania)

Tanie loty do Niemiec!

5-dniowa wycieczka do Berlina za 386 zł


Wybierz się z nami do Berlina od 386 PLN

09.03.2018: wylot z Krakowa o 10:30, przylot do Berlina o 11:45

13.03.2018: wylot z Berlina o 08:10, przylot do Krakowa o 09:25

lot

 najwazniejszy kompleks muzealny na swiecie Berlin Breakplan.plsiedziba parlamentu w Berlinie - budynek Reichstag Breakplan.pl

Wariant ekonomiczny za 386 PLN od osoby (lot + noclegi)

Miejsce w koedukacyjnym pokoju 6-osobowym. Hostel jest zlokalizowany w centralnej części modnej berlińskiej dzielnicy Friedrichshain. Dzielą go tylko 3 minuty spacerem od dwóch najbardziej znanych klubów w Berlinie – Berghain i Watergate. Wystarczy 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do galerii-pomnika East Side Gallery, najdłuższej zachowanej części Muru Berlińskiego. Ocena 8,8/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 467,5 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką we wschodniej części Berlina. Hostel jest zlokalizowany tylko 750 metrów od dworca kolejowego i stacji metra Lichtenberg. Do dyspozycji Gości jest wspólny salon i ogródek piwny, a śniadania są serwowane w formie bufetu. Wystarczy 15 minut metrem, aby dojechać na plac Alexanderplatz w centrum Berlina. Ocena: 8,5/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 650 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Przestronny dwuosobowy pokój z prywatną łazienką. Hotel jest zlokalizowany w spokojniejszej części tętniącej życiem dzielnicy Neukölln w Berlinie. Dzieli go 500 metrów od stacji metra Grenzallee i 20-minutowa jazda pociągiem od głównych atrakcji turystycznych, takich jak Brama Brandenburska czy gmach parlamentu Reichstag. Ocena 8,3/10.

zobaczNocleg


W marcu odbywa się w Berlinie Lange Nacht der Museen, czyli Długa Noc Muzeów. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszego Osobistego Doradcę Podróży, który pomoże Ci w zorganizowaniu każdej podróży!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Udanej podroży!