5 dni w Berlinie od 442 PLN (loty + noclegi)

Stolica Niemiec to miejsce, w którym trudno się nudzić. Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami historii czy fanami dobrych imprez, na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. Skorzystajcie z dobrych cen lotów do tego pięknego miasta i wybierzcie się tam w listopadzie.

LOTY

W listopadzie polecicie z Krakowa do Berlina na pokładzie linii lotniczych Ryanair już od 183 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

16.08.2017: wylot z Krakowa o 8:40, przylot do Berlina o 9:55

23.08.2017: wylot z Berlina o 7:00, przylot do Krakowa o 8:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Berlina od 186 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

A może chcecie wybrać się do Berlina w czasie, gdy będą odbywać się tam bożonarodzeniowe jarmarki? W cenie od 205 PLN polecicie z Krakowa do Berlina w terminie 6.12-11.12.2017. Loty operowane są przez linię Ryanair, zasady dotyczące bagażu pozostają takie same, jak opisane wyżej.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Berlina od 205 PLN<<<

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (26.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Berlina na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Sleep Cheap Hostel - za 5-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 256 PLN od osoby - kliknij tutaj

- HOLI-Berlin Hotel - za 5-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zapłacicie od 890 PLN, czyli 445 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Pension Absolut Berlin - za 5-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1036 PLN, czyli 518 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Berlinie<<<

ZWIEDZANIE

Chcecie dowiedzieć się, jakie atrakcje skrywa Berlin? Przeczytajcie nasz przewodnik po Berlinie. Znajdziecie w nim wiele cennych wskazówek, dzięki którym Wasz pobyt w tym mieście stanie się jeszcze lepszy. Polecamy Wam też lekturę naszego przewodnika po Niemczech. Jeśli zainspiruje Was on do odwiedzenia także innych niemieckich miast, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po tym kraju. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Krakowa do Berlina od 186 PLN lub lot z Krakowa do Berlina od 205 PLN

Noclegi: Sleep Cheap Hostel (5 noclegów, od 256 PLN od osoby), HOLI-Berlin Hotel (5 noclegów, od 445 PLN od osoby) lub Pension Absolut Berlin (5 noclegów, od 518 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w szukaniu najlepszych przelotów i noclegów. Skontaktujcie się z nami, wysyłając maila na adres rezerwacje@breakplan.com.