5 DNI W BIRMINGHAM OD 342,50 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Już niedługo możecie spędzić kilka dni na Wyspach Brytyjskim – w Birmingham. Możecie przejść się angielskimi ulicami, zjeść typowe brytyjskie śniadanie i wypić herbatę.

LOTY

Linie lotnicze Ryanair oferują w październiku możliwość przelotu z Warszawy (lotnisko Modlin) do Birmingham i z powrotem w cenie 78 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

12.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Modlin) o 11:55, przylot do Birmingham o 13:25

17.10.2017: wylot z Birmingham o 07:55, przylot do Warszawy (lotnisko Modlin) o 11:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Birmingham od 78 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (26.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby szybko zarezerwować nocleg w Birmingham na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Manu's Place Shared Apartments - za 5-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką zapłacicie tu 729 PLN czyli 364,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Charde Guest House  - za pobyt w pokoju dwuosobowym, gdzie w cenę macie wliczone śniadanie, zapłacicie tu 1081PLN (za 5 nocy), czyli 450,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- ReVer Inn - osoby ceniące wygodę mogą zamieszkać w tym pokoju dwuosobowym, gdzie w cenę wliczone jest śniadanie, w którym koszt 5-dniowego pobytu to 1191 PLN, czyli 595,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Birmingham<<< 

ZWIEDZANIE

Pierwsza wzmianka o miejscowości Birmingham pochodzi z 1086 roku. Możecie odwiedzić w nim dziś kościół św. Marcina, Symphony Hall, Muzeum Miejskie i wiele więcej. Zachęcamy do lektury naszego przewodnika po Wielkiej Brytanii.

Jeżeli nie lubicie długo siedzieć w jednym miejscu, możecie zwiedzić również okolice Birmingham, najłatwiej zrobicie to samochodem wypożyczonym poprzez Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Birmingham od 78 PLN w obie strony

NoclegiManu's Place Shared Apartments - 364,50 PLN od osoby (za 5 nocy), Guest House - 450,50 PLN od osoby (za 5 nocy), ReVer Inn - 595,50 PLN od osoby (za 5 nocy).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.