5 dni w Brukseli od 451 PLN (loty + noclegi)

Chcecie spróbować najlepszych gofrów na świecie albo napić się jedynego w swoim rodzaju belgijskiego piwa? A może po prostu lubicie miasta, w których jest mnóstwo do zwiedzania? Jeśli tak, mamy coś dla Was: propozycję wycieczki do stolicy Belgii, Brukseli.

LOTY

W październiku możecie polecieć z Warszawy do Brukseli na pokładzie linii Ryanair już od 59 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

07.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) 9:25, przylot na lotnisko Bruksela-Charleroi o 11:20

12.10.2017: wylot z lotniska Bruksela-Charleroi o 18:20, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) 20:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Brukseli od 59 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (07.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Brukseli na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Urban City Centre Hostel - za 5-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 392 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Train Hostel - za 5-dniowy pobyt w pokoju stylizowanym na przedział w pociągu zapłacicie od 858 PLN, czyli 429 PLN od osoby. Przy rezerwacji pokoju przez większą liczbę osób, cena od osoby będzie jeszcze niższa - kliknij tutaj

- J and R Brussels City Apartment - za 5-dniowy pobyt w dwuosobowym apartamencie z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 1133 PLN, czyli 566,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Brukseli<<<

ZWIEDZANIE

Bruksela ma do zaoferowania wiele atrakcji. Pewnie kojarzycie Ratusz w Brukseli albo pomnik sikającego chłopca, czyli Manneken Pis. Jeśli poszukacie, znajdziecie także pomnik sikającej dziewczynki - Jeanneke Pis. Co jeszcze warto zwiedzić w Brukseli i innych belgijskich miastach? Tego dowiecie się z naszego przewodnika po Belgii. A jeśli zechcecie wyjechać poza stolicę, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Niezależnie od kierunku podróży, zawsze należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Brukseli od 59 PLN

Noclegi: Urban City Centre Hostel (5 noclegów, od 392 PLN od osoby), Train Hostel (5 noclegów, od 429 PLN od osoby) lub J and R Brussels City Apartment (5 noclegów, od 566,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.