5 dni w Neapolu od 366 zł (lot + noclegi + śniadania)

Tanie loty do Włoch!

5-dniowa wycieczka do Neapolu od 366 zł!


Tanie loty do Neapolu obowiązują dla następujących terminów i lotnisk:

12.03.2018: wylot z Wrocławia o 19:00, przylot do Neapolu o 21:05

16.03.2018: wylot z Neapolu o 10:00, przylot do Wrocławia o 12:10

lot

 Neapol swiatynia kosciol klasyczna architektura Wlochy BreakplanStarozytna architektura pompeje  Neapol Wlochy Breakplan

Wariant ekonomiczny za 366 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Miejsce w klimatyzowanym pokoju wieloosobowym ze wspólną łazienką i kuchnią. Obiekt oferuje dostęp do bezpłatnego WiFi, taras i ogród, a także wliczone w cenę zakwaterowania włoskie śniadanie. Wystarczy 15 minut spacerem, aby dotrzeć do dworca kolejowego Napoli Centrale.  Ocena 8,2/10.

zobaczNocleg


Wariant optimum za 511,5 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Dwuosobowy pokój Typu Deluxe z widokiem na miasto i prywatną łazienką. Hotel jest usytuowany w odległości 500 metrów od kościoła San Gregorio Armeno, natomiast Zamek Castel Nuovo i port Molo Beverello są oddalone o 1,5 km od obiektu. Aby dotrzeć do Międzynarodowego lotniska w Neapolu wystarczy pokonać 4 km. Ocena: 9,1/10.

zobaczNocleg


Wariant VIP za 815,5 PLN od osoby (lot + noclegi + śniadania)

Dwuosobowy pokój z widokiem na Wezuwiusza i Morze Tyrreńskie. W cenę zakwaterowania zostało wliczone znakomite śniadanie. Zamek Castel Nuovo znajduje się w odległości 2,1 km od hotelu, a Teatr San Carlo oraz kościół San Gregorio Armeno oddalone są o 900 metrów. Ocena 9,4/10.

zobaczNocleg


Czy wiesz, że najwięcej obiektów światowego dziedzictwa UNESCO jest we Włoszech? Chcesz wiedzieć, co warto zobaczyć lub planujesz dłuższą wycieczkę? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

Przycisk do uslugi Osobisty Doradca Podrozy Breakplan.pl

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podroży!