5 DNI W PAFOS OD 712 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Cypr – trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, jest najbardziej znana z przepięknych plaż. Jednak mieszają się tu również wpływy wielu kultur. Wyjątkowość Cypru znalazła odbicie w fakcie, że został on objęty patronatem wielu instytucji takich jak UNESCO. Jesteście już ciekawi czym takim wyróżnia się Cypr?

LOTY

W październiku macie okazję polecieć na Cypr na pokładzie linii lotniczych Ryanair od 455 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

10.10.2017: wylot z Krakowa o 10:25, przylot do Pafos o 14:30

15.10.2017: wylot z Pafos o 07:30, przylot do Krakowa o 09:45                                                                        

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Pafos od 455 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (15.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Pafos na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Trip Yard Paphos - za 5-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym zapłacicie 514 PLN, czyli 257 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Panklitos Tourist Apartaments - za 5-dniowy pobyt w pokoju typu studio dla dwóch osób to koszt 622 PLN, czyli 311 PLN za osobę - kliknij tutaj

- Agapinor Hotel - za 5-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z wliczonym w cenę pobytu śniadaniem zapłacicie 1038 PLN, czyli 519 PLN za osobę - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Pafos<<<

ZWIEDZANIE

Pafos nazywane jest perłą Cypru, a przez wiele lat było jego stolicą. Zgodnie z legendą to tu narodziła się grecka bogini miłości Afrodyta. Będziecie mogli zobaczyć tu wiele pozostałości po starożytnych mieszkańcach wyspy – liczne wille, grobowce, łaźnie, świątynie… Chcecie wiedzieć co dokładnie? W takim razie koniecznie zajrzyjcie do naszego przewodnika po Cyprze!

Jeżeli zapragniecie zwiedzić inne części wyspy wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, aby swobodnie poruszać się po okolicy. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Krakowa do Pafos od 455 PLN w obie strony

Noclegi: Trip Yard Paphos - 257 PLN za osobę (5 dni), Panklitos Tourist Apartaments - 311 PLN za osobę (5 dni), Agapinor Hotel - 519 PLN za osobę (5 dni).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.