5 dni w SZTOKHOLMIE OD 534,50 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Skandynawia to jeden z piękniejszych, jednak i najdroższych regionów w Europie. Nam jednak udało się stworzyć dla Was korzystną ofertę wyjazdu do Sztokholmu, przez który nie zbankrutujecie. W końcu będziecie mogli osobiście doświadczyć szwedzkiego rytmu życia.

LOTY

W marcu już od 198 PLN w dwie strony będziecie mogli polecieć z Gdańska do Sztokholmu liniami lotniczymi Ryanair.

Proponowany plan wycieczki:

12.03.2018: wylot z Gdańska o 16:20, przylot do Sztokholmu o 17:35

17.03.2018: wylot ze Sztokholmu o 07:00, przylot do Gdańska o 08:15

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Sztokholmu od 198 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jeden o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, zaś drugi nie większy niż 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (04.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Jeśli chcecie zarezerwować nocleg w Sztokholmie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Linneas Vandrarhem - oferuje łóżka w pokoju wieloosobowym, za 5-dniowy pobyt zapłacicie 673 PLN, czyli 336,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

- STF Rygerfjord Hotel & Hostel - za 5 dniowy pobyt w dwuosobowej kabinie typu Economy z łóżkiem piętrowym i wspólną łazienką zapłacicie 1180 PLN, czyli 590 PLN od osoby - kliknij tutaj

- 2kronor Hostel Vasastan - za 5 dniowy pobyt w pokoju typy Economy z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie 1347 PLN, czyli 673,50 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Sztokholmie<<<

ZWIEDZANIE

Stolica Sztokholmu ma wiele do zaoferowania! Kiedy zmęczy Was już spacerowanie po urokliwych, jednak i zimnych zakątkach Galma Stan, będącej najstarszą i najbardziej zabytkową częścią miasta, możecie zajrzeć np. do Pałacu Królewskiego. Gdzie jeszcze warto wejść? Koniecznie musicie przekonać się na własnej skórze!

Jeżeli zechcecie zwiedzić również okolicę Sztokholmu  wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Gdańska do Sztokholmu od 198 PLN w obie strony

Noclegi: Linneas Vandrarhem - 336,50 PLN od osoby za 5 nocy, STF Rygerfjord Hotel & Hostel - 590  PLN od osoby za 5 nocy, 2kronor Hostel Vasastan - 673,50 PLN od osoby za 5 nocy.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.