5 DNI W WILNIE OD 433 PLN (LOTY + NOCLEGI)

Wilno jest tak blisko Polski, wystarczy przekroczyć tylko jedną granicę, by znaleźć się u naszego sąsiada – Litwy! Dlaczego zatem tego nie zrobić tej jesieni? Będziecie mogli zapoznać się z litewską kulturą, tak bliską naszej. Kto nie chciałby przespacerować się ulicami Wilna pośród złotych liści opadających z drzew?

LOTY

W listopadzie linie lotnicze LOT przygotowały dla Was ofertę promocyjną, dzięki której będziecie mogli polecieć z Warszawy do Wilna i spowrotem w cenie 168 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

25.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 13:15, przylot do Wilna o 15:20

30.11.2017: wylot z Wilna o 14:40, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 14:45

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Wilna od 168 PLN<<<

Pamiętajcie, że loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą na pokład samolotu jedną sztukę bagażu o wadze nieprzekraczającej 8 kg i wymiarach maksymalnych: 23 x 40 x 55 cm, dodatkowo w ramach ceny biletu możecie zabrać ze sobą jako bagaż podręczny torebkę o wymiarach najwyżej: 40 x 35 x 12 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (06.09.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Jeśli chcecie łatwo i szybko zarezerwować nocleg w Wilnie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Birbyniu apartament – za pobyt w apartamencie z wspólną łazienką i z wliczonym w cenę śniadaniem zapłacicie 530 PLN (za 5 nocy), czyli 265 PLN od osoby – kliknij tutaj

- Egas Motel – ten pokój dwuosobowy posiada prywatną łazienkę, a w cenę pobytu wliczono śniadanie, zapłacicie tu 678 PLN, (za 5 nocy), czyli 339 PLN od osoby – kliknij tutaj

- Ibis Styles Vilnius – to opcja dla osób ceniących wygodę, za pokój dwuosobowy zapłacicie tu 1189 PLN (za 5 nocy), czyli 594,50 PLN od osoby – kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Wilnie<<<

ZWIEDZANIE

Litwa to kraj bliski wszystkim Polakom, ze względu na łączącą nasze narody historię. Warto odwiedzić jego stolicę – Wilno, chociażby z tego powodu. Aby bardziej świadomie zwiedzać to miasto zajrzyjcie do naszego przewodnika po Wilnie, w którym znajdziecie wiele przydatnych informacji. Będziecie mogli tu spróbować spojrzeć na litewskie krajobrazy oczami Adama Mickiewicza, który traktował tę ziemię jako swoją ojczyznę. Zanim zaczniecie swoją litewską przygodę możecie dobrze się do niej przygotować sięgając do naszego przewodnika po Litwie.

Jeśli jednak znudzicie się spacerami po mieście, możecie wypożyczyć samochód przez Holidaycars.com i zobaczyć okoliczne wsie. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

Loty: Lot z Warszawy do Wilna od 168 PLN w obie strony

Noclegi: Birbyniu apartament265 PLN od osoby (za 5 nocy), Egas Motel339 PLN od osoby (za 5 nocy), Ibis Styles Vilnius594,50 PLN od osoby (za 5 nocy)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z chęcią pomożemy  Wam w zorganizowaniu wycieczki na miarę, pod Wasze indywidualne potrzeby. Usługa jest dostępna już od 0 PLN. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie na tej stronie. Skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy i przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.