6 dni w Chinach od 1572 PLN (przeloty + noclegi)

Zawsze marzyliście o tym, by wybrać się do Chin? Wasze marzenie może się spełnić już w listopadzie! Znaleźliśmy dla Was połączenia do tego azjatyckiego kraju w korzystnej cenie. Jesteśmy pewni, iż wycieczka w tak egzotyczne rejony na długo pozostanie w Waszej pamięci.

LOTY

W listopadzie polecicie z Warszawy do leżącego w Chinach miasta Kanton na pokładzie linii lotniczych Airfrance już od 1457 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

14.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 17:20, przylot do Kantonu dnia 16.11.201717:45

22.11.2017: wylot z Kantonu o 21:30, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) następnego dnia (23.11.2017) o 21:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Kantonu od 1457 PLN<<<

W obie strony przesiądziecie się w Paryżu i w Wuhan. Możecie zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (12.07.2017) i mogą ulec zmianie.

Obywatele polscy potrzebują wiz, aby przekroczyć chińską granicę.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Kantonie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Sunshine Apartment - za 6-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 115 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Yu Ting Hotel - Dong Chen Hotel Branch - za 6-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 376 PLN, czyli 188 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Elves BNB Guangzhou East Train Station - za 6-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zapłacicie od 469 PLN, czyli 234,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Kantonie<<<

ZWIEDZANIE

Kanton to duży ośrodek kulturalny, naukowy, przemysłowy oraz handlowy. Znajdziecie w nim mnóstwo atrakcji. W przypadku wycieczek do krajów egzotycznych, szczególnie istotne staje się zadbanie o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Jeśli nie wyobrażacie sobie życia bez samochodu, możecie go wypożyczyć za pośrednictwem strony Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

A może zechcecie wykorzystać dość długą przerwę między lotami w Paryżu na zwiedzanie stolicy Francji? Inspiracji  oraz mnóstwa praktycznych informacji dostarczy Wam nasz przewodnik po Paryżu.

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Kantonu od 1457 PLN

Noclegi: Sunshine Apartment (6 noclegów, od 115 PLN od osoby), Yu Ting Hotel - Dong Chen Hotel Branch (6 noclegów, od 188 PLN od osoby) lub Elves BNB Guangzhou East Train Station (6 noclegów, od 234,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.