6 dni w Moskwie od 590 PLN (loty + noclegi)

Wiemy, że niektórzy z Was lubią planować podróże z wyprzedzeniem, dlatego dzisiaj odchodzimy na chwilę od wakacyjnych klimatów, aby przedstawić Wam rewelacyjną ofertę wycieczki do stolicy Rosji - Moskwy. Tak niskie ceny nie zdarzają się często, dlatego koniecznie zapoznajcie się z tym, co dla Was przygotowaliśmy!

LOTY

W listopadzie polecicie z Warszawy do Moskwy na pokładzie linii Aegean już od 463 PLN od osoby.

Proponowany plan wycieczki:

08.11.2017: wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o 10:45, przylot do Moskwy następnego dnia (09.11.2017) o 13:15

15.11.2017: wylot z Moskwy o 5:20, przylot do Warszawy (lotnisko Chopina) o 10:00

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Moskwy od 463 PLN<<<

W obie strony przesiądziecie się w Atenach. W podanych cenach możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Obywatele Polski muszą posiadać wizy do Rosji. Więcej informacji o polityce wjazdowej Rosji znajdziecie w naszym przewodniku po Rosji.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (03.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Moskwie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Hostel Aquarium - za 6 noclegów w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 127 PLN od osoby - kliknij tutaj

MG Hostelza 6 noclegów w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 150 PLN od osoby - kliknij tutaj

Arbat mini-hotel - za 6-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym typu economy zapłacicie od 375 PLN, czyli 187,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Moskwie<<<

ZWIEDZANIE

Moskwa to ogromne miasto, pełne muzeów, zabytków i innych atrakcji turystycznych. Wiele przydatnych informacji zarówno o samym mieście, jak i całej Rosji, znajdziecie w naszym przewodniku po Rosji. W przypadku tego kraju ubezpieczenie jest koniecznością - bez niego nie uzyskacie wizy. Aby je wykupić, wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Tydzień w jednym mieście to dla Was za długo? Wypożyczcie więc samochód, by wybrać się także w inne miejsca. Dokonać tego możecie na stronie Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Nic nie stoi też na przeszkodzie, byście wykorzystali dość długi czas oczekiwania na lot do Moskwy w Atenach na zwiedzanie stolicy Grecji. Przeczytajcie nasz przewodnik po Grecji, by dowiedzieć się, co warto zwiedzić w Atenach (i nie tylko).

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Moskwy od 463 PLN

Noclegi: Hostel Aquarium (6 noclegów, od 127 PLN od osoby), MG Hostel (6 noclegów, od 150 PLN od osoby) lub Arbat mini-hotel (6 noclegów, od 187,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.