6 dni w Sztokholmie od 469 PLN (loty + noclegi)

Mamy propozycję dla tych z Was, którzy uwielbiają skandynawskie klimaty: niedrogą podróż do stolicy Szwecji, czyli Sztokholmu. To niezwykle malownicze miasto możecie zwiedzić na wiele sposobów, np. z pokładu wycieczkowych statków. Niezależnie od tego, jaką formę wybierzecie, czeka na Was mnóstwo wrażeń - przekonajcie się sami!

LOTY

Na przełomie sierpnia i września polecicie z Krakowa do Sztokholmu na pokładzie linii Ryanair już od 150 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

29.08.2017: wylot z Krakowa o 13:45, przylot na lotnisko Sztokholm-Skavsta o 15:35

04.09.2017: wylot z lotniska Sztokholm-Skavsta o 19:00, przylot do Krakowa o 20:50

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Sztokholmu od 150 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. Możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm, a także dodatkową sztukę bagażu o wymiarach nie większych niż 35 x 20 x 20 cm.

Nie pasuje Wam ten termin? W cenie od 170 PLN polecicie z Krakowa bezpośrednio na lotnisko Sztokholm-Skavsta na pokładzie linii Ryanair w terminie 06.09-13.06.2017. Zasady dotyczące limitu bagażu są identyczne, jak te opisane powyżej. Aby zarezerwować lot, kliknijcie w poniższy link:

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Sztokholmu od 170 PLN<<<

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (14.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Sztokholmie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Bromma Hus - za 6-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 319 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Hostel Dalagatan - za 6-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 625 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Interhostel - za 6-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1816 PLN, czyli 908 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Sztokholmie<<<

ZWIEDZANIE

Skandynawia słynie z wyjątkowo pięknych widoków. Może zatem pokusicie się o zwiedzenie również innych miejsc w Szwecji? Jeśli zdecydujecie się na taką opcję, przyda Wam się samochód. Wypożyczycie go za pośrednictwem strony Holidaycars.com. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Lubicie czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, gdzie jesteście? Wykupcie ubezpieczenie. Kliknijcie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Krakowa do Sztokholmu od 150 PLN lub lot z Krakowa do Sztokholmu od 170 PLN

Noclegi: Bromma Hus (6 noclegów, od 319 PLN od osoby), Hostel Dalagatan (6 noclegów, od 625 PLN od osoby) lub Interhostel (6 noclegów, od 908 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.