7 dni na Cyprze od 907 PLN (przeloty + noclegi)

Wiemy, że wybór idealnej wakacyjnej destynacji może czasami sprawiać trudności, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu podróżniczych inspiracji dla Was. Dziś mamy propozycję dla wszystkich tych, którzy uwielbiają morze, śródziemnomorski klimat, dobre jedzenie i piękne widoki. Przygotowaliśmy dla Was ofertę wypoczynku na Cyprze.

LOTY

Na przełomie sierpnia i września za loty w dwie strony z Katowic do Larnaki zapłacicie od 268 PLN. Cena ta obowiązuje członków Wizz Discount Club. Jeśli nimi nie jesteście, zapłacicie za bilety nieco więcej - od 358 PLN.

Proponowany plan wycieczki:

25.08.2017: wylot z Katowic o 15:20, przylot do Larnaki o 19:30

01.09.2017: wylot z Larnaki o 20:05, przylot do Katowic o 22:30

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Larnaki<<<

Loty są bezpośrednie. W podanych cenach możecie zabrać ze sobą bez dodatkowych opłat bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 42 x 32 x 25 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (23.06.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Larnace na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Klashiana Hotel Apartments - za 7-dniowy pobyt w pokoju typu studio z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1277 PLN, czyli 638,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Petalmo City Apartmentsza 7-dniowy pobyt w pokoju typu studio z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 1337 PLN, czyli 668,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Rozita's Studios - za 7-dniowy pobyt w apartamencie typu studio z łóżkami podwójnym i pojedynczym zapłacicie od 1470 PLN, czyli 735 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Larnace<<<

ZWIEDZANIE

Larnaka to trzecie pod względem wielkości miasto Cypru. Nasz przewodnik po Cyprze pomoże Wam wybrać najciekawsze zabytki, które warto odwiedzić w tym mieście. A może pokusicie się o bardziej rozbudowane zwiedzanie i zechcecie wybrać się także do innych miast? Jeśli tak się stanie, przyda Wam się samochód. Możecie wypożyczyć go za pomocą strony Holidaycars.com.

>>>Wypożycz samochód<<<

Jadąc na wycieczkę, warto też zadbać o odpwiednie ubezpieczenie. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Katowic do Larnaki

NoclegiKlashiana Hotel Apartments (7 noclegów, od 638,5 PLN od osoby), Petalmo City Apartments (7 noclegów, od 668,5 PLN od osoby) lub Rozita's Studios (7 noclegów, od 735 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.