7 dni na Krecie od 729 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Błękitne morze, wąskie uliczki ozdobione pięknymi kwiatami, przytulne knajpki, przyjaźni ludzie - położona na greckiej wyspie krecie Chania to miejsce niezwykle urokliwe. Nie ma jednak żadnego powodu, byście nam wierzyli na słowo - sprawdźcie to sami! Szczególnie, że już w październiku będziecie mieć okazję polecieć tam w korzystnej cenie.

LOTY

W październiku polecicie z Katowic do Chani na pokładzie linii lotniczych Ryanair już od 328 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

21.10.2017: wylot z Katowic o 11:40, przylot do Chani o 15:20

28.10.2017: wylot z Chani o 9:20, przylot do Katowic o 11:05

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Chani od 328 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm oraz drugą nie przekraczającą 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (06.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Chani na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Chania Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 401 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Posidonio Hotel - ceny 7-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym zaczynają się od 1188 PLN, czyli 594 PLN. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Argo Beachceny 7-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym z dwoma łóżkami pojedynczymi zaczynają się od 1277 PLN, czyli 638,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Chani<<<

ZWIEDZANIE

Kreta to największa wyspa Grecji. Skrywa wiele wspaniałych miejsc wartych odwiedzenia. Chcecie się dowiedzieć, gdzie warto się udać? Przeczytajcie nasz przewodnik po Krecie! Zadbajcie też o ubezpieczenie na czas podróży. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Lubicie być mobilni? Chcecie zobaczyć więcej, niż tylko Chanię? Wypożyczcie samochód! Dokonać tego możecie na stronie Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Katowic do Chani od 328 PLN

Noclegi: Chania Hostel (7 noclegów, od 401 PLN od osoby), Posidonio Hotel (7 noclegów, od 594 PLN od osoby) lub Argo Beach (7 noclegów, od 638,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.