7 dni na Majorce już od 1648 zł! (loty+noclegi)

Sierpień na gorącej Majorce!

7 dni na największej wyspie Balearów już od 1648 zł!


Tanie loty na Majorkę można zarezerwować w podanych terminach:

06.08.2018 wylot z Berlina o 10:10, przylot na Majorkę o 12:50

13.08.2018 wylot z Majorki o 06:45, przylot do Berlina o 09:40

Standardowa cena lotów na Majorkę: 300-400zł

Nasze loty: 89zł

Wylot na Majorkę z lotniska Berlin Schoenefeld, a powrót na lotnisko Berlin Tegel.

Podróżując do Berlina autem polecamy skorzystać z parkingów P + R w Berlinie, z których na lotnisko można dotrzeć bezpośrednio środkami transportu publicznego. Dzienny koszt parkingu wynosi od 0,50 do 1,50 euro. W tym przypadku najlepiej skorzystać z parkingu P + R Alt-Mariendorf, który znajduje się w połowie drogi między lotniskami.

lot

 tekst2tekst1


  Wariant ekonomiczny za 1648 zł od osoby (loty i noclegi)

Hotel Stil Bonsai znajduje się w miejscowości Alcudia, w odległości od 1,3 kilometra od miasteczka Can Picafort. Z lotniska, można tam dotrzeć w niecałą godzinę autobusem bądź taksówką. Hotel położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Obiekt oferuje pokoje z klimatyzacją, łazienką oraz telewizorem. Na terenie hotelu znajduje się również kryty basen, sauna, duży taras oraz restauracja bufetowa. Ocena: 8,0/10.  

zobaczNocleg


Wariant optimum za 2100 zł od osoby (loty i noclegi)

Apartamenty Sol y Vera znajdują się w miejscowości Magaluf, w odległości 200 metrów od piaszczystej plaży. Dojazd z lotniska autobusem lub taksówką, zajmuje około 30 minut. Obiekt oferuje apartamenty z tarasem, łazienką, klimatyzacją, aneksem kuchennym oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Na terenie kompleksu znajduje się także odkryty basen, bar i restauracja. Ocena: 8,3/10.  

zobaczNocleg


 Wariant VIP za 2655,50 zł od osoby (loty, noclegi i śniadania)

 Hotel Es Blau Des Nord znajduje się w miejscowości Colonia de Sant Pere, w odległości 150 metrów od plaży Sa Canova. Podróż z lotniska autobusem lub taksówką zajmuje około godzinę. Obiekt oferuje pokoje z klimatyzacją, łazienką, telewizorem oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. Wszystkie pokoje dysponują tarasem. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja, bar oraz mini market. Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. Ocena: 9,0/10. 

zobaczNocleg


Zastanawiasz się co zobaczyć na Majorce lub planujesz dłuższą podróż? Sprawdź naszą usługę Osobistego Doradcy Podróży i kliknij w poniższy przycisk!

doradca

Podane ceny obowiązują, gdy w pokoju śpią dwie osoby.

Udanej podróży!