7 dni na Malcie od 744 PLN (loty + noclegi)

Nie ustajemy w szukaniu najlepszych ofert cenowych dla tych, którzy w tym roku byli wyjątkowo zabiegani i nie mieli czasu na zaplanowanie urlopu wcześniej. Chcecie polecieć gdzieś w październiku? Wybierzcie Maltę! Ten niewielki kraj zachwyci Was swoją niesamowitą atmosferą i mnogością zabytków. A wszystko to w dobrych cenach!

LOTY

W październiku dostępne są loty z Gdańska na Maltę na pokładzie linii Ryanair już od 362 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

15.10.2017: wylot z Gdańska 10:30, przylot na Maltę o 13:45

22.10.2017: wylot z Malty o 6:50, przylot do Gdańska 10:05

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot na Maltę od 362 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (21.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg na Malcie na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Granny's Inn Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 382 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Boho Hostel - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 495 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Arzella Residence - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zapłacicie od 1049 PLN, czyli 524,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów na Malcie<<<

ZWIEDZANIE

Nie wiecie, w jakie miejsca wybrać się podczas wycieczki na Maltę? Bez obaw. Wystarczy, że przeczytacie nasz przewodnik po Malcie, aby uzyskać najważniejsze informacje o tym kraju oraz praktyczne wskazówki dotyczące jego zwiedzania. A jeśli nie lubicie siedzieć za długo w jednym miejscu, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com, by zwiedzać bez ograniczeń. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Gdańska na Maltę od 362 PLN

Noclegi: Granny's Inn Hostel (7 noclegów, od 382 PLN od osoby), Boho Hostel (7 noclegów, od 495 PLN od osoby) lub Arzella Residence (7 noclegów, od 524,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.