7 dni na Sardynii od 746 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Nie przepadacie za polską jesienią? Urozmaićcie ją nieco i wybierzcie się na wycieczkę! Na przykłąd na Sardynię, gdzie będziecie mieli okazję nie tylko nacieszyć się lepszą pogodą, ale także spróbować doskonałej kuchni oraz wina. A wszystko to w przystępnej cenie!

LOTY

W październiku możecie polecieć z Warszawy do Cagliari na pokładzie linii Ryanair już od 206 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

14.10.2017: wylot z Warszawy (lotnisko w Modlinie) 13:00, przylot do Cagliari o 15:35

21.10.2017: wylot z Cagliari o 16:00, przylot do Warszawy (lotnisko w Modlinie) 18:35

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Cagliari od 206 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem o wymiarach do 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (16.08.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Cagliari na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Mameli Rooms - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym typu queen size zapłacicie od 1080 PLN, czyli 540 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- B&B Biologico - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym typu queen size zapłacicie od 1353 PLN, czyli 676,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

- B-KARALIS - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z łóżkiem podwójnym typu queen size zapłacicie od 1503 PLN, czyli 751,5 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Cagliari<<<

ZWIEDZANIE

Zanim wybierzecie się w podróż, koniecznie przeczytajcie nasz przewodnik po Włoszech. Znajdziecie w nim opisy atrakcji, a także wiele cennych praktycznych wskazówek dotycząych tego pięknego kraju. A jeśli zechcecie zwiedzić więcej, wypożyczcie samochód na stronie Holidaycars.com. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

Niezależnie od kierunku podróży, zawsze należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Warszawy do Cagliari od 206 PLN

Noclegi: Mameli Rooms (7 noclegów, od 540 PLN od osoby), B&B Biologico (7 noclegów, od 676,5 PLN od osoby) lub B-KARALIS (7 noclegów, od 751,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.