7 dni na Wyspach Kanaryjskich od 641 PLN (loty + noclegi)

Myśleliście kiedyś o tym, by spędzić Boże Narodzenie w innym państwie? W te święta możecie polecieć w dobrej cenie np. na Wyspy Kanaryjskie. Morze, palmy, egzotyczne klimaty - takie Boże Narodzenie na pewno na długo zapadnie w Waszej pamięci.

LOTY

W grudniu polecicie z Krakowa do Las Palmas na Gran Canaria w cenie od 288 PLN w dwie strony. Loty realizowane są przez linie lotnicze Ryanair.

Proponowany plan wycieczki:

22.12.2017: wylot z Krakowa 8:50, przylot do Las Palmas o 13:25

29.12.2017: wylot z Las Palmas o 14:00, przylot do Krakowa o 20:25

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot na Gran Canaria od 288 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm wraz z dodatkowym małym bagażem nie większym niż 35 x 20 x 20 cm.

Za bardzo kochacie tradycyjne polskie święta, by opuszczać kraj w ich czasie? Może w takim razie wybierzecie się na Gran Canaria na Sylwestra? Za loty z Krakowa do Las Palmas na pokładzie linii Ryanair w terminie 29.12.2017-01.01.2018 zapłacicie od 418 PLN w dwie strony. Zasady dotyczące limitu bagażu są takie same, jak wymienione wyżej.

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot na Gran Canaria od 418 PLN<<<

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (21.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Las Palmas na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

- Ecohostel Bettmar - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 353 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Alcaravaneras Hostel - za 7-dniowy pobyt w dwuosobowym pokoju z dwoma łóżkami pojedynczymi zapłacicie od 766 PLN, czyli 383 PLN od osoby - kliknij tutaj

- Little Surf House - za 7-dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym z łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zapłacicie od 1237 PLN, czyli 618,5 PLN od osoby - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Las Palmas<<<

ZWIEDZANIE

Jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie, co warto zwiedzić na Wyspach Kanaryjskich, przeczytajcie nasz przewodnik po Wyspach Kanaryjskich. Znajdziecie w nim nie tylko opisy atrakcji turystycznych, ale również wiele praktycznych informacji. Potrzebujecie samochodu? Wypożyczycie go na stronie Holidaycars.com.

>>>Wypożycz samochód<<<

Zawsze dobrze zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Wykupicie je, klikając w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

PODSUMOWANIE

Lotylot z Krakowa do Las Palmas od 288 PLN lub lot z Krakowa do Las Palmas od 418 PLN

Noclegi: Ecohostel Bettmar (7 noclegów, od 353 PLN od osoby), Alcaravaneras Hostel (7 noclegów, od 383 PLN od osoby) lub Little Surf House (7 noclegów, od 618,5 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - bezpłatnie zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Wystarczy, że wyślecie maila na adres rezerwacje@breakplan.com.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.