7 dni w Alicante od 1062 PLN (loty, noclegi, śniadania)

Lato w Polsce jak na razie nie jest dla nasz szczególnie łaskawe, dlatego warto zastanowić się nad podróżą w cieplejsze miejsce - na przykład do położonego w regionie Costa Blanca miasta Alicante. Wypoczniecie na słonecznych plażach, skosztujecie doskonałego hiszpańskiego jedzenia, napijecie się dobrego wina, a podróż nie będzie Was kosztowała majątku.

LOTY

Na przełomie sierpnia i września polecicie z Poznania do Alicante na pokładzie linii lotniczych Ryanair już od 468 PLN w dwie strony.

Proponowany plan wycieczki:

30.08.2017: wylot z Poznania o 11:35, przylot do Alicante o 14:40

06.09.2017: wylot z Alicante o 7:55, przylot do Poznania o 11:05

>>>Kliknij tutaj, aby zarezerwować lot do Alicante od 468 PLN<<<

Loty są bezpośrednie. W podanej cenie możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną o wymiarach do 55 x 40 x 20 cm oraz drugą nie przekraczającą 35 x 20 x 20 cm.

Pamiętajcie, że podane ceny obowiązują w dniu publikacji (05.07.2017) i mogą ulec zmianie.

NOCLEGI

Aby w łatwy sposób zarezerwować nocleg w Alicante na stronie Booking.com wystarczy kliknąć w poniższe propozycje:

Chameleon Hostel Alicante - za 7-dniowy pobyt w pokoju wieloosobowym (rezerwujecie łóżko w pokoju wieloosobowym) zapłacicie od 594 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Bed & Breakfast La Milagrosa - ceny 7-dniowego pobytu w pokoju dwuosobowym z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi zaczynają się od 1336 PLN, czyli 668 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Estudiotel Alicante - ceny 7-dniowego pobytu w pokoju typu studio z dwoma łóżkami pojedynczymi zaczynają się od 2498 PLN, czyli 1249 PLN od osoby. W cenę wliczone są śniadania - kliknij tutaj

Więcej ofert noclegów na Booking.com znajdziecie poprzez kliknięcie w poniższy link:

>>>Kliknij, aby zobaczyć inne oferty noclegów w Alicante<<<

ZWIEDZANIE

Zanim wybierzecie się w podróż, zapoznajcie się z naszym przewodnikiem po Hiszpanii. Znajdziecie w nim wiele przydatnych wskazówek, a także opisów atrakcji turystycznych. Zadbajcie też o ubezpieczenie na czas podróży. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link:

>>>Wykup ubezpieczenie<<<

Lubicie być mobilni? Chcecie zobaczyć więcej, niż samo Alicante? Wypożyczcie samochód! Dokonać tego możecie na stronie Holidaycars.com - kliknijcie w poniższy link:

>>>Wypożycz samochód<<<

PODSUMOWANIE

LotyLot z Poznania do Alicante od 468 PLN

Noclegi: Chameleon Hostel Alicante (7 noclegów, od 594 PLN od osoby), Bed & Breakfast La Milagrosa (7 noclegów, od 668 PLN od osoby) lub Estudiotel Alicante (7 noclegów, od 1249 PLN od osoby)

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam o wiele więcej rewelacyjnych okazji cenowych.

Organizacja podróży często bywa czasochłonna. Mamy dla Was jednak dobrą wiadomość - z przyjemnością zajmiemy się wyszukaniem najlepszych przelotów i noclegów za Was! Co więcej, zrobimy to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami mailowo na adres rezerwacje@breakplan.com lub tutaj przekażcie nam szczegóły planowanego wyjazdu.

Więcej informacji na temat naszej usługi darmowej organizacji podróży znajdziecie na tej stronie - klik.